Afgelopen zaterdag was het zover de eerste KCC/Express. Om 7:00 uur verzamelde de groepen in de kantine voor de laatste tekst en uitleg van het spel. Na een gezamenlijk ontbijt met de B/C, de teamfoto, gingen de teams op pad. De eerste opdracht was simpel: “ Ross & Iba hebben een leuk meisje” .

Het eerste team dat aankwam wist direct de eerste strafpunten te verzamelen. Een ouder vond het belangrijk de eerste lift te verzorgen waardoor ze er zelfs eerder waren dan de post. De leiding van de KCC/Express heeft overleg gehad en overweegt een straatverbod voor volgende activiteiten voor ouders die het spel niet begrijpen. Een team heeft de post in Wassenaar met Anja en Gert niet gehaald. Het was de bedoeling om binnen drie uur op de plaats van bestemming te zijn en helaas bleven zij te lang in Leiden hangen.

Inventief waren de dames die een proefrit maakten en hierdoor op de bestemming aankwamen. Ook was er een team dat met de mariniers naar de veteranen dag meereden in de bus. De opdracht doe een goede daad werd door sommige goed opgepakt. Naast de bekende oude dammetjes de weg over helpen, de honduitlaten en de boodschappen in de auto zetten wist het team van Anton, Robin, Wilrik & Jack 150 euro op te halen voor het G-team.

De tweede etappe was naar de tweede grote stad van Noord-Holland. Nadat diverse teams via de hoofdstad van Noord Holland naar Amsterdam door reisden was de opdracht op de foto met een dame van lichte zeden. Dat was zo gemakkelijk nog niet! Uiteindelijk hebben maar een paar teams met gevaar voor eigen leven deze opdracht vervuld en konden ze op zoek naar “Waar Rembrandt zijn Escape vindt” . Het eerste team had de positie van Sylvia en Christa al snel gevonden. Amsterdam in ging nog wel, maar Amsterdam uit bleek lastiger. Ook werkte het weer niet altijd mee. De motivatie zakte soms uit een team, maar met actief getwitter hielden we vanuit de centrale contact met alle teams.

De derde etappe was: “In me stadsjie komen plaats en provincie samen”. In Utrecht was de opdracht simpel, de heren op de foto bij de H&M in dames kleding en de dames als straatartiest. De eerste flashmob was bij de Dom een feit, twee teams samen met een Canadese dans groep kregen de handen op elkaar bij de post van Annemiek en Nanda.

De vierde etappe was eenvoudig op papier. Een coördinaat stuurde de teams naar Nieuwpoort, waar Yvonne op de familiedag van Triade aanwezig was. Inmiddels waren er al een aantal teams afgevallen waardoor de laatste opdracht “op de foto met een Icoon van Nieuwerkerk “ in het water viel.

Al met al en geweldige ervaring die alle teams meegemaakt hebben. Positieve reacties en een schat aan ervaring rijker. Volgens de deelnemers zeker voor herhaling vatbaar. Moet het weer wel een beetje meezitten. Alle deelnemers werden als helden ontvangen en hebben een geweldige herinneringsmedaille “ ik ben een held” ontvangen.

De winnaars van de eerste KCC/Express, die de echte gouden medailles ontvingen, waren de dames van de Pink-Inn Express. Sandra, Marloes, Femmy & Linda waren over alle opdrachten en etappes de beste. Echte helden die gedurende de avond de ervaringen deelde met alle andere deelnemers en helden die naar het eten en het diner kwamen.

Het was een geweldige happening waar wij als organisatie veel plezier aan beleefd hebben. Ondank dat wij in de kantine op een afstand zaten hebben we het van dichtbij, via de nieuwe media, meegemaakt. Alle deelnemende teams waren echte helden. Echte helden waren er gedurende het hele gehele weekend. Of het de B/C groep was die tijdens het maffiosi spel naar de Baron zochten. De kleintjes t/m de D die tijdens de spelletjes echt het slechte weer van het weekend trotseerde. De jeu de boulers die “les” kregen van een korfballer. De G die toch maar mooi 2e werden op het NK. Het kookteam dat een niet eenvoudige opdracht had om voor zoveel mensen te koken. De organisatie van de KCC loterij, er werd zomaar 3.500 euro opgehaald. Alle deelnemers aan het heldenfeest, die kosten nog moeite gespaard hadden voor een passende outfit. Kortom een echt heldenweekend.

Namens de organisatie willen we alle medewerkers en deelnemers bedanken. Jullie zijn echte helden!

De lustrumcommissie
 

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 2 mei 2026 tegen KZ/Keukensale.com 1 om 15:30 uur.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

Bol AlgemeenBol Algemeen

Advertenties