Voor de voorbereiding van het zaalseizoen 2021-2022 zijn er de onderstaande oefenwedstrijden gepland. Wanneer de aanvangstijden bekend zijn worden deze aangevuld!

Zaterdag 16 oktober 2021
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
DVO/Accountor 1
U
zelf 19:30   DVO-hal
S2 DVO/Accountor 2 U zelf 18:15   DVO-hal
Zaterdag 23 oktober 2021
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
KZ/Thermo4U 1
T
zelf
19:30
  Sporthal Aquapelle
S2
KZ/Thermo4U 2
T
zelf 18:00   Sporthal Aquapelle
Dinsdag 2 november 2021
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1 HKC (Ha) 1 U zelf 20:30   Sporthal Het Dok
S2
HKC (Ha) 2
U
zelf 19:00   Sporthal Het Dok
Zaterdag 6 november 2021
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
AKC Blauw-Wit (A) 1
U
zelf 16:45   Sporthal Ookmeer
S2 AKC Blauw-Wit (A) 2 U zelf 15:15   Sporthal Ookmeer
A1 KV Wageningen A1 U zelf 15:30   Sporthal De Aanloop
A2 KV Wageningen A2 U zelf 14:00   Sporthal De Aanloop
Zaterdag 13 november 2021
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
DSC 1
T
zelf 19:30 D. v.der Meulen - G. v Vreeswijk Sporthal Schenkel
S2 DSC 2 T zelf 18:00 M.S. de Groot - J. Smits Sporthal Schenkel
S3 OVVO/De Kroon 3 T zelf 16:40   Sporthal Schenkel
S5 SDO/Fiable 4 U zelf 18:30   MFC De Schulenburch
S6 SDO/Fiable 5 U zelf 17:15   MFC De Schulenburch
A1 DSC A1 T zelf 15:15 J. de Grutter Sporthal Schenkel
A2 DSC A2 T zelf 13:50   Sporthal Schenkel
A3 HKV/Ons Eibernest A3 U zelf 12:00   Eibernest-hal
B1 Vitesse (Ba) B1 T zelf 12:30 O.J. Leeverink Sporthal Schenkel
B2 Vitesse (Ba) B2 U zelf 10:10   Sporthal De Bongerd
C1 n.n.b. U zelf n.n.b.   n.n.b.
C2 Merwede C3 U zelf 10:00   Sporthal De Lockhorst
D1 Vitesse (Ba) D1 T zelf 11:15   Sporthal Schenkel
D2 Vitesse (Ba) D2 T zelf 10:15   Sporthal Schenkel
D3 ALO D3 U zelf 16:00   Sporthal Ockenburgh
E1 Clinic selectie T zelf 09:00 van 09:00 tot 10:00 uur Sporthal Schenkel
E2 Clinic selectie T zelf 09:00 van 09:00 tot 10:00 uur Sporthal Schenkel
E3 Clinic selectie T zelf 09:00 van 09:00 tot 10:00 uur Sporthal Schenkel
E4 Clinic selectie T zelf 09:00 van 09:00 tot 10:00 uur Sporthal Schenkel
F1 Clinic selectie T zelf 09:00 van 09:00 tot 10:00 uur Sporthal Schenkel
F2 Clinic selectie T zelf 09:00 van 09:00 tot 10:00 uur Sporthal Schenkel
F3 Clinic selectie T zelf 09:00 van 09:00 tot 10:00 uur Sporthal Schenkel
Zaterdag 20 november 2021
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
LDODK/Rinmsa Modeplein 1
T
zelf n.n.b. COMPETITIE Sporthal Schenkel
S2 LDODK/Rinsma Modeplein 2 T zelf n.n.b. COMPETITIE Sporthal Schenkel
S3 Avanti/Post Makelaardij 3 T zelf 16:15 n.n.b. Sporthal Schenkel
S4 Dalto/Klaverbladverzekeringen 5 T zelf 14:45 n.n.b. Sporthal Schenkel
S5 IJsselvogels 3 U zelf 13:00   Sporthal Sportlaan
S6 IJsselvogels 4 U zelf 14:10   Sporthal Sportlaan
S8 Reeuwijk 4 U zelf 19:55   Sporthal De Meerkoet 
A1 Tempo A1 T zelf 13:15 n.n.b. Sporthal Schenkel
A2 Fiducia A1 T zelf 12:00 n.n.b. Sporthal Schenkel
A3 THOR A1 U zelf 13:45   Sporthal Riederpoort
B1 OVVO/De Kroon B1 T zelf 10:45 n.n.b. Sporthal Schenkel
B2 VEO B2 U zelf n.n.b.   n.n.b.
C1 Achilles (Hg) C1 T zelf 09:45   Sporthal Schenkel
C2 PKC/Vertom C4 U zelf 13:00   PKC-hal
D1 ODO (M) D2 U zelf n.n.b.   Sporthal De Hofstede
D2 ODO (M) D3 U zelf n.n.b.   Sporthal De Hofstede
D3 VEO D2 U zelf n.n.b.   n.n.b.
E1 Vitesse (Ba) E1 U zelf 09:00   Sporthal De Bongerd
E2 Vitesse (Ba) E2 U zelf 10:00   Sporthal De Bongerd
E3 Vitesse (Ba) E3 U zelf 10:00   Sporthal De Bongerd
E4 Vitesse (Ba) E4 U zelf 09:00   Sporthal De Bongerd
F1 KOAG F2 T zelf 08:45   Sporthal Schenkel
F2 Oranje Wit (D) F3 T zelf 08:45   Sporthal Schenkel
F3 IJsselvogels F2 T zelf 08:45   Sporthal Schenkel

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/CK Kozijnen 1 nog onbekend.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties