Al eerder werden KCC/Hijbeko 5, A1, A4 en E3 kampioen en dit weekend kwamen daar KCC/Hijbeko 3, 7, C2, E1 en F2 bij die wij uiteraard van harte feliciteren!!

  • KCC/Hijbeko 3 verloor vorige week van DES maar rekende deze week af met Excelsior (12-14) en kon de kampioensvlag hijsen. Daarmee promoveert de ploeg naar de reserve overgangsklasse (!).
  • KCC/Hijbeko 7 zou vorige week de kampioenswedstrijd spelen, maar Argento 1 kon geen team op de been brengen. Dit weekend won KCC/Hijbeko 7 met 5-9 van Nieuwerkerk 8 en mocht zich daardoor tot kampioen kronen.
  • Ook KCC/Hijbeko C2 is met oppermacht kampioen geworden, deze week werd de nummer 2 ADO C1 met 10-0 (!) verslagen en zaterdag moest Bolnes C1 er met 3-7 aan geloven. Een prachtig resultaat.
  • Ook KCC/Hijbeko D2 kon zaterdag kampioen worden. In een rechtstreeks duel met achtervolger Korbis D2 trok de D2 uiteindelijk aan het langste eind en won met 8-7. Ook daar kon de (kinder)champagne dus open.
  • Zowel KCC/Hijbeko E1 als PKC/LukassenBoer E1 hadden 6 wedstrijden gewonnen en maakten zaterdag uit wie er kampioen zou worden. De eerste helft was het nog spannend, maar de 2e helft liet de E1 zien dat zij toch echt de sterksten waren. 7-4 winst en kampioen van de hoogste klasse. Petje af.
  • Ook de jongste KCC/Hijbeko leden in KCC/Hijbeko F2 lieten zien al heel goed te kunnen korfballen. Een 7-0 overwinning op Nieuwerkerk E3 leverde de jonkies de titel op. Hartstikke goed!

Allemaal van harte gefelicteerd en hopelijk krijgen we van jullie trainers/supporters nog een verslag en/of foto's om te plaatsen op de website.

We hebben dit veldseizoen dus al 11 kampioenen, maar daar kunnen er nog een aantal bijkomen. Het zou leuk zijn als daar ondanks het kamp wat publiek op afkomt.

  • KCC/Hijbeko 1 staat bovenaan en heeft zaterdag tegen het al gedegradeerde HKC in Utrecht aan één punt genoeg voor promotie naar de Hoofdklasse.
  • KCC/Hijbeko 2 staat ook bovenaan. Zaterdag speelt de ploeg van Jim van Nijnatten in Bennekom tegen de nummer 2: DVO 2. Als het lukt minimaal 1 punt te halen promoveert het tweede naar de reserve Ereklasse, de allerhoogste klasse voor een reserveploeg.
  • KCC/Hijbeko 6 deed zaterdag goede zaken door zelf met 5-7 te winnen van koploper Nieuwerkerk 6. Als het 6e weet te winnen van KOAG 4 en Nieuwerkerk speelt gelijk tegen de nummer 3 Vriendenschaar, dan worden alle drie de ploegen kampioen.
  • KCC/Hijbeko G1 is nog niet kansloos, maar dan moeten ze nog twee keer winnen en de koploper moet drie punten verspelen. Dat zal niet gebeuren waarschijnlijk, maar je weet maar nooit.

PS: ik heb mijn best gedaan alles goed te bekijken, ben ik wat vergeten? Mail even naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en ik pas het aan.

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 2 mei 2026 tegen KZ/Keukensale.com 1 om 15:30 uur.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

Bol AlgemeenBol Algemeen

Advertenties