"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen S1KZ/Thermo4U 1
Zelf
18:00
Buis, R J & Miechels, J. Schenkel - Veld 1Jurytafel
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen S2KZ/Thermo4U 2
Zelf
16:15
Dirks, W & Goudriaan, S Schenkel - Veld 1Jurytafel
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen S3KOAG 2
Zelf
14:40
Peters, R Schenkel - Veld 1Jurytafel
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen S4HKC (Ha) 2
Zelf
12:15
Coenraads, M.J. Schenkel - Veld 1Jurytafel
3
za 26 novIJsselvogels 3KCC/CK Kozijnen S5
15:35
16:50
ZelfZuidplas - Veld 1
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen S6KCR 6
19:40
20:40
Stephan Groeneweg (S1/S2) Schenkel - Veld 1S9
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen S7KCR 7
10:00
11:00
Jelle PostmaSchenkel - Veld 1Zelf
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen S9Nexus 3
18:30
19:30
Ewout BuckmannSchenkel - Veld 1S6
3
za 26 novPKC/Vertom A1KCC/CK Kozijnen A1
Zelf
12:05
de Lange, Mol, OcakPKC-hal - Hal 1
3
za 26 novKCR A2KCC/CK Kozijnen A2
14:30
15:45
van Kampen, Jeekel, ScholDe Wissel - Veld 1
3
za 26 novNieuwerkerk B2KCC/CK Kozijnen B1
09:45
11:00
Onderdijk, Bobbe, den BoonDe Kleine Vink Hal - Veld 1
3
za 26 novKZ Danaiden C1KCC/CK Kozijnen C1
09:45
11:00
Chin Joe Kie, da Cruz, HarmsDrie Oktoberhal - Veld 1
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen C2VEO C2
12:30
13:30
Ivette Voordendag (S6)Schenkel - Veld 1Ouder Ameling en Booltink
3
za 26 novValto D2KCC/CK Kozijnen D1
10:00
11:00
v.d. Berg, de Jong, NellVreeloo - Hal 2
3
za 26 novESDO D1KCC/CK Kozijnen D2
09:45
11:00
v.d. Heuvel, Kurt, Borges da VeigaSporthal Kockengen - Veld 1
3
za 26 novValto D4KCC/CK Kozijnen D3
11:30
12:30
Vermeer, Francke, HoeksemaVreeloo - Hal 1
3
za 26 novKCR E3KCC/CK Kozijnen E3
09:00
10:00
Heijmen, LooijDe Wissel - Veld 1 B
3
za 26 novKCR E2KCC/CK Kozijnen E4
08:00
09:00
Heerema, v.d. MeugheuvelDe Wissel - Veld 1 4k 2 A
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen E5Korbis E7
09:15
10:00
Marco GeeneSchenkel - Veld 1 BOuder Abafar en Wendrich
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen F1KCR F1
08:30
09:00
Jan vd BergSchenkel - Veld 1 COuder Busi en Enow
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen F2KCR F3
09:15
10:00
Merel Schneider (S3)Schenkel - Veld 1 COuder de Bruin en Breidenbach
3
za 26 novKCC/CK Kozijnen F3OZC F3
09:15
10:00
Sofie Schol (A2)Schenkel - Veld 1 AOuder v.d. Berg en Breevaart

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 3 december 2022 tegen LDODK/Rinsma Modeplein 1 om 20:30 uur in sporthal Kortezwaag.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

fanshop banner 160x160

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties