De virtuele kantine op www.rondjevoorjeclub.nl sluit bijna, de laatste ronde is begonnen.

Heb jij al een rondje gegeven voor KCC/CK Kozijnen?

Geef je club een rondje!
Geen kerstborrels en nieuwjaarsrecepties dit jaar. Behalve alle gezelligheid die we missen, loopt onze club ook veel inkomsten mis. Daarom roepen wij iedereen op om online een rondje te geven voor onze club in de virtuele kantine. Je krijgt hier geen drankjes voor terug, maar helpt KCC hier enorm mee in deze lastige tijd.

Ja, ik geef een rondje

Jan van Halst naar KCC?
Als KCC in de periode van 21 december t/m 31 december nog minimaal 10 rondjes ontvangt, dan maken we kans op een geweldige prijs: Een gezellige avond in onze kantine met Jan van Halst, zodra de coronamaatregelen dat weer toelaten!

Help je mee?

Geef KCC een rondje!

Kijk voor meer informatie op: www.rondjevoorjeclub.nl/laatsteronde

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt thuis op zaterdag 10 juni 2023 tegen KZ/Thermo4U 1 om 16:00 uur.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties