"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen S1DOS '46/VDK Groep 1
Zelf
18:45
Buis, R J & Miechels, J. Schenkel - Veld 1Jurytafel
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen S2DOS '46/VDK Groep 2
Zelf
17:00
Ringma, M & Vree, B de Schenkel - Veld 1Jurytafel
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen S3DVO/Transus 4
Zelf
14:20
Potter, V Schenkel - Veld 1Jurytafel
6
za 16 decKVS/Groeneveld 3KCC/CK Kozijnen S4
Zelf
14:30
ZelfDe Blinkerd - Veld 1
6
za 16 decAlbatros 2KCC/CK Kozijnen S5
16:05
17:20
ZelfDevelsteinhal - Veld 1
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen S6Erasmus 2
11:00
12:00
Ronde, R de of TEAM S3Schenkel - Veld 1Reserves
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen S7KOAG 4
19:10
20:10
Fenna Mol (S2)Schenkel - Veld 1Reserves
6
za 16 decReeuwijk 4KCC/CK Kozijnen S9
12:55
14:10
ZelfDe Meerkoet - Veld 1
6
za 16 decTwist A1KCC/CK Kozijnen A1
10:10
11:25
Meijer, de Lange, KranendonkBlaashal Vlaardingen - Veld 1
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen B2KOAG B2
10:00
11:00
Huub VerkuilSchenkel - Veld 1D. van Velzen,L. Ng-a-Tham
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen C1Tjoba C1
12:10
13:10
Dalen, A.T.M. van (of Marjan Brands)Schenkel - Veld 1J. Pels,G Pastoor
6
za 16 decOZC C2KCC/CK Kozijnen C2
15:40
16:55
Borges da Veiga, Wever, Hagendijk, FernhoutDe Enk - Veld 1
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen D1Maassluis D1
15:05
15:50
Wim NiesingSchenkel - Veld 1E. Ouwens,S. Niesing
6
za 16 decWeidevogels D2KCC/CK Kozijnen D2
09:50
10:50
Rosloot, de Rijk, Slingerland, LooijSporthal Rijneveen - Veld 1
6
za 16 decDVS '69 E2KCC/CK Kozijnen E4
09:00
10:00
Hoogakker, v.d. WijngaardenDe Ridderhal - Zaal 1 nieuw 4k 2 A
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen E5KCR E9
08:30
09:00
Marco GeeneSchenkel - Veld 1 4k AE. White,M. Vertregt
6
za 16 decZKV E1KCC/CK Kozijnen E6
10:40
11:40
Spek, Pas, van LoonDrenkwaard - Veld 1 A
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen E7Korbatjo E4
08:30
09:00
Serry Kemner (S9)Schenkel - Veld 1 APrins, Larkens
6
za 16 decAlbatros F1KCC/CK Kozijnen F1
09:00
10:00
Nell, VerweijDevelsteinhal - Veld 1 4k 1 A
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen F2ADO F1
08:30
09:00
Jacqueline DijksmanSchenkel - Veld 1 BO. Zuijdwijk,J. v.d. Berg
6
za 16 decHKC/Creon Kozijnen F3KCC/CK Kozijnen F3
08:00
09:00
Wassink, de BruinHet Dok - Veld 1 B
6
za 16 decKCC/CK Kozijnen F4Nieuwerkerk F5
09:30
10:00
Kirsten VoordendagSchenkel - Veld 1 AL. Steeneken, Nasafi

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt thuis op zaterdag 2 maart 2024 tegen LDODK/Rinsma Modeplein 1 om 19:00 uur in sporthal Schenkel.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties