Tot en met vrijdag 8 september a.s. is het voor leden en ouders van jeugdleden mogelijk om in de KNKV app hun eigen foto of de foto van hun kind(eren) te wijzigen. Wanneer je in de app op de foto drukt, kun je deze wijzigen. Er wordt dan gevraagd: Kies een foto of Maak een foto. Fijn als er van al onze leden een up to date foto zichtbaar is in deze app.

Daarnaast willen we vragen of iedereen zijn of haar huidige mailadres wil doorgeven dit kan of door een mail te sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. maar je kunt deze ook zelf wijzigen in de KNKV app.

Als leden willen inloggen in de KNKV app dan is het belangrijk dat het juiste mailadres bekend is bij de ledenadministratie. Maar ook voor nieuwsberichten aan onze leden gebruiken we steeds vaker de mailadressen van onze leden.

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt thuis op maandag 15 april 2024 tegen TOP/IAA fresh 1 om 20:30 uur.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties