Voor de voorbereiding van het veldseizoen 2023-2024 zijn er verschillende oefenwedstrijden gepland. Hieronder vind je een overzicht van de geplande oefenwedstrijden. 

Zaterdag 26 augustus 2023
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld scheidsrechteraccommodatie
S1
Korfbaltotaalcup 
U
zelf 17:00     Sportp Bosch(Lexmond)
S2 Korfbaltotaalcup  U zelf 14:15     Sportp Bosch(Lexmond)
S3
3-kamp Vr'schaar (B)
U
zelf
n.n.b.
    Sportpark Groene Zoom
S5
3-kamp Vr'schaar (B)
U
zelf n.n.b.     Sportpark Groene Zoom
S6 3-kamp Vr'schaar (B) U zelf n.n.b.     Sportpark Groene Zoom
A1
Kwik (B) A1
T
zelf 12:30 1 A. Brouwer Sportpark Schenkel
A2 Kwik (B) A2 T zelf 11:00 1 D. Meulmeester  Sportpark Schenkel
B1 Oranje Wit (D) B1 U zelf 11:00     Nieuwe Noordpolderweg
C1 Fiducia C1 T zelf 10:30 2 Arno Diederik   Sportpark Schenkel
D1 Oranje Wit (D) D1 T zelf 09:30 3 Jitze Knol  Sportpark Schenkel
D2 LYNX D1 T zelf 10:30 3 Jan van de Berg  Sportpark Schenkel
Dinsdag 29 augustus 2023
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veldscheidsrechteraccommodatie
S1
HKC (Ha) 1
T
zelf 20:45 1 H. Klijn - S. Rijkaart.vC Sportpark Schenkel 
S2 HKC (Ha) 2 T zelf 19:30 1 W. Watermulder - F. den Hollander  Sportpark Schenkel
Woensdag 30 augustus 2023
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld scheidsrechteraccommodatie
F1  Fortuna F1    zelf  18:00      Schoenmakerstraat 
Donderdag 31 augustus 2023
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veld scheidsrechteraccommodatie
A1 ONDO (G) A1 U zelf 20:15     Van Leeuwenhoekstraat
A2 ONDO (G) A2 U zelf 19:00     Van Leeuwenhoekstraat
Zaterdag 2 september 2023
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
veldscheidsrechteraccommodatie
S1
DSC 1
T
zelf 16:00 1 D. Boogaard - A. v/d Beukel  Sportpark Schenkel    
S2 DSC 2                 T zelf 14:30 1 M. de Boer - S. Hoppel Sportpark Schenkel 
S4 DSC 3  T zelf 12:00 2 M. van der Meer Sportpark Schenkel
S5 HKV/Ons Eibernest 4 T zelf 13:30 2 A. van Zijl Sportpark Schenkel
S6 Valto 4 T zelf 15:00 2 M. van de Veen Sportpark Schenkel
S7 Oranje Wit (D) 5 T zelf 10:30 2 Wilco Knops Sportpark Schenkel
A1 Avanti/Post Makel. A1 T zelf 11:30 1 Ewout Buckmann  Sportpark Schenkel
A2 Avanti/Post Makel. A2 T zelf 10:00 1 Kirsten Voordendag Sportpark Schenkel
B1 Fortuna B2 T zelf 11:30 3 n.n.b. Sportpark Schenkel
B2 IJsselvogels B2 T zelf 10:15 3 Marjan Brands  Sportpark Schenkel
C1 Vitesse (Ba) C1 T zelf 09:00 3 Jitze Knol  Sportpark Schenkel
C2 IJsselvogels C2 T zelf 12:45 3 Guido Aarnoutse  Sportpark Schenkel
D1 Valto D1 T zelf 09:30 2 Wim Niesing  Sportpark Schenkel
D2 Vitesse (Ba) D2 U zelf 11:10     Sportpark De Bongerd
D3 Vitesse (Ba) D3 U zelf 12:20     Sportpark De Bongerd 
E1 DKL-toernooi Albatros  U zelf n.n.b.     Sportcompl Develstein
E2 DKL-toernooi Albatros U zelf n.n.b.     Sportcompl Develstein
E3 DKL-toernooi Albatros U zelf n.n.b.     Sportcompl Develstein
E4 DKL-toernooi Albatros U zelf    n.n.b.     Sportcompl Develstein
E5 DKL-toernooi Albatros U zelf n.n.b.     Sportcompl Develstein
E6 DKL-toernooi Albatros U zelf n.n.b.     Sportcompl Develstein
F1 DKL-toernooi Albatros U zelf n.n.b.     Sportcompl Develstein
F2 DKL-toernooi Albatros U zelf n.n.b.     Sportcompl Develstein
F3 DKL-toernooi Albatros U zelf n.n.b.     Sportcompl Develstein

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 25 mei 2024 tegen Fortuna 1 om 16:00 uur.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties