Het seizoen 2022-2023 gaat weer van start. Hieronder vind je de trainingstijden en per wanneer we weer beginnen.

Aanvang trainingen

TeamDatum
S1/S2 dinsdag 16 augustus
S3 dinsdag 23 augustus
S4/S5/S6 maandag 22 augustus
S7/S8/S9 woensdag 24 augustus
A1/A2 dinsdag 16 augustus
B1/B2 dinsdag 23 augustus
C1/C2 dinsdag 23 augustus
D1 dinsdag 23 augustus
D2 maandag 22 augustus
E woensdag 24 augustus
F maandag 15 augustus
Kangoeroes zaterdag 27 augustus

Trainingstijden veld

TeamDagTijdVeldOpmerkingen
S1dinsdag18:00 - 19:00Hoofdveld
S1dinsdag20:00 - 21:30Hoofdveld
S1donderdag18:00 - 19:00Hoofdveld
S1donderdag20:00 - 21:30Hoofdveld
S2dinsdag18:00 - 19:00Hoofdveld
S2dinsdag20:00 - 21:30Hoofdveld
S2donderdag18:00 - 19:00Hoofdveld
S2donderdag20:00 - 21:30Hoofdveld
S3maandag20:30 - 21:30Hoofdveld
S4maandag20:00 - 21:00Veld 2
S4woensdag20:00 - 21:00Hoofdveld
S5maandag20:00 - 21:00Veld 2
S5woensdag20:00 - 21:00Hoofdveld
S6dinsdag20:00 - 21:00Veld 2
S7woensdag20:00 - 21:00Veld 2
S8woensdag20:00 - 21:00Veld 2
Recrestarswoensdag20:00 - 21:00Veld 3
A1dinsdag18:45 - 20:00Hoofdveld + veld 718:45-19:00 veld 7, 19:00 tot 20:00 Hoofdveld achterste deel
A1donderdag18:15 - 19:30Hoofdveld achterste deel
B1dinsdag18:30 - 20:00Veld 3
B1donderdag19:30 - 21:00Veld 3
B2dinsdag18:30 - 20:00Veld 3
B2donderdag19:30 - 21:00Veld 3
C1dinsdag18:30 - 20:00Hoofdveld
C1donderdag18:30 - 20:00Veld 7 en Hoofdveld18:30-19:30 veld 7 en 19:30- 20:00 hoofdveld voorste deel
C2dinsdag18:30 - 20:00Veld 2
C2donderdag18:30 - 20:00Veld 2
C3dinsdag18:30 - 20:00Veld 2
C3donderdag18:30 - 20:00Veld 2
D1maandag18:30 - 19:30Veld 2
D1donderdag18:30 - 19:30Veld 2
D2maandag18:30 - 19:30Veld 2
D2donderdag18:30 - 19:30Veld 2
D3maandag18:30 - 19:30Veld 3
D3woensdag18:30 - 19:30Veld 3in de selectieperiode trainen alle D teams op donderdag samen met elkaar
D4maandag18:30 - 19:30Veld 3
D4woensdag18:30 - 19:30Veld 3in de selectieperiode trainen alle D teams op donderdag samen met elkaar
E1maandag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E1woensdag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E2maandag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E2woensdag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E3maandag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E3woensdag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E4maandag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E4woensdag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E5maandag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E5woensdag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E6maandag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
E6woensdag18:00 - 19:00Hoofdveld achterste deel van het hoofdveld plus veld 7
F1maandag18:00 - 19:00Hoofdveld voorste deel van het hoofdveld
F1woensdag18:00 - 19:00Hoofdveld voorste deel van het hoofdveld
F2maandag18:00 - 19:00Hoofdveld voorste deel van het hoofdveld
F2woensdag18:00 - 19:00Hoofdveld voorste deel van het hoofdveld
Kangoeroe Klupwoensdag17:00 - 18:00Kangoeroeveld
Kangoeroe Klupzaterdag10:00 - 11:00Kangoeroeveld
Pukkieswoensdag17:00 - 18:00Kangoeroeveld
Pukkieszaterdag10:00 - 11:00Kangoeroeveld

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/CK Kozijnen 1 nog onbekend.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties