3 mei 1947 ----- 7 maart 2014
Ons bereikte het bericht dat Emmy Vos – de Laat is overleden. Emmy was al jaren ernstig ziek maar toch kwam haar dood voor ons nog onverwacht.
We hebben Emmy leren kennen als een vrouw die altijd voor de vereniging klaarstond, zij was onder andere lid van de kantinecommissie, zij hielp bij het vouwen en binden van onze clubbladen De Korf en de Vismand. Maar ook het schoonmaakwerk schuwde Emmy niet. Het was dan ook om die reden dat zij door de Bermen voorgedragen is tot Lid van Verdienste. Haar kinderen korfbalden bij de Bermen maar ook haar man Han was actief bij de financiën van de club betrokken. Toen de boules banen werden aangelegd en wij als Jeu de Boulers een aparte afdeling gingen vormen was Emmy één van de eersten die ging meespelen en ook daar als vrijwilligster haar diensten aanbood. Het was ook in die tijd dat bij Emmy kanker werd geconstateerd. Maar Emmy hield de moed erin en had nog steeds veel belangstelling voor de medemens.
Na de fusie heeft Emmy ook bij KCC het nodige vrijwilligerswerk verricht en toen is haar Lid van Verdienste omgezet in het Erelidmaatschap. Na de verhuizing naar Rotterdam bleef Emmy toch nog een tijd lang actief betrokken bij de club en het vrijwilligerswerk. In totaal heeft Emmy 30 jaar vrijwilligerswerk verricht, niet alleen voor de vereniging maar ook buiten de vereniging was zij een betrokken mens.
We kennen Emmy als een vrouw die altijd met hart en ziel voor de vereniging en de medemens klaarstond en als zodanig zullen wij Emmy dan ook herinneren.
Wij wensen Han, de kinderen en de kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verdriet, een verdriet dat we delen.
Namens KCC/Delta Logistiek Korfbal en Jeu de Boulesafdeling
.jpg)








