Onze accommodatie verandert iedere dag, zeker de plaats waar onze nieuwe korfbalvelden komen.
Er is in de afgelopen 2 weken gewerkt aan het definitief maken van de indeling voor de Jeu de Boules bakken.
De korfbalvelden zijn reeds afgegraven op de plaats waar ze komen te liggen. Daarnaast is de omliggende sloot gedempt en voorzien van een piepschuim onderlaag. Er is in de afgelopen vorstperiode een aantal dagen niet gewerkt maar dit zal geen invloed hebben op de streefdatum van eind maart.
De buitenaccommodatie wordt steeds gedetailleerder vormgegeven. Bijvoorbeeld m.b.t. de plaats van de kinderspeeltuin, de fietsenstalling en het terras. Maar ook de tijdelijke doorgang vanuit ons huidige clubhuis naar de nieuwe velden, buizen langs het veld om op een later moment kabels te kunnen leggen, de plaats van het scorebord en de dug outs, etc.
Ook de nieuwe binnenaccommodatie vordert, daar valt buiten nog niets van te zien. Afgelopen week is het voorlopig ontwerp van de gebouwen afgerond, we zijn overgegaan naar het definitief ontwerp. Dit betekent dat we kleine wijzigingen nog kunnen doorvoeren en nu in detail gaan ontwerpen. Welke apparatuur komt er in de keuken, waar komen schuifpuien naar het terras, hoe richten we de spreekkamers in, de bar, de entree, de kleedkamers, etc. etc. Eind februari zal het ontwerp voor al deze ruimtes klaar zijn.
Aankomende week doet KCCOnlineTV verslag van de situatie zoals die nu bij onze accommodatie is.
Ook komt er voor iedereen de mogelijkheid om mee te denken en te bepalen hoe onze nieuwe gebouwen en de inrichting ervan er uit gaan zien. Houd de site dus goed in de gaten en geef je mening als daar om gevraagd wordt.
Namens de accommodatiecommissie
Reinier Plantinga
Klik hier voor nog meer foto's.
.jpg)








