De voltallige A1 en de technische staf willen via deze weg graag Ary den Hartog bedanken voor weer een seizoen teamsponsoring door zijn bedrijf Brassto S.P.D.
Meerdere malen per seizoen appelleer ik aan het bewustzijn van mijn spelers, dat wij als A1-ers gepriviligeerd zijn en dus een voorbeeld voor de jeugd. Ook "het goed smoelen" draagt bij aan de teamuiting! Niet elke ploeg krijgt namelijk tasje-shirtje-jasje-broekje gesponsord. Dat is een werkelijk privilege. Het met trots dragen en verzorgen van de kleding zorgt bovendien voor extra kracht van uniformiteit!

Zeker de A1 prestaties hebben geleid tot aandacht voor onze teamsponsor Brassto, die naast hoofdsponsor Hijbeko ervoor heeft gezorgd, dat wij elke wedstrijd geïnspireerd konden beginnen. Dus nogmaals onze hartelijke dank!

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/CK Kozijnen 1 nog onbekend.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

Bol AlgemeenBol Algemeen

Advertenties