"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
1
za 2 sepKCC/SO natural S3Telstar/DeRegister Makelaar 2
Zelf
16:00
Hollander, A F denSportpark Schenkel - 1aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural S4DSC 3
Zelf
10:45
Klijn, HSportpark Schenkel - 1aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural S5Vriendenschaar (H) 3
13:15
14:15
Bond of Wilco KnopsSportpark Schenkel - 1aK60
1
za 2 sepOZC 3KCC/SO natural S6
11:35
13:05
ZelfSportcomplex De Enk - 2aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural S7PKC/SWKGroep 8
11:15
12:15
Dennis Benders (S3)Sportpark Schenkel - 1aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural S8Kinderdijk 4
14:15
15:15
Ewout BuckmannSportpark Schenkel - 2aK60
1
za 2 sepDES (D) 6KCC/SO natural S9
14:00
15:30
ZelfSportpark Biesland - 5K40 (dkc)
1
za 2 sepNieuwerkerk 9KCC/SO natural S10
11:00
12:00
ZelfDe Kleine Vink Veld - 3K40
1
za 2 sepDSC A1KCC/SO natural A1
Zelf
16:00
Brands, Nagtegaal, van DrielSportcomplex Eindhoven-Noord - 1K40
1
za 2 sepKCC/SO natural A2ONDO (G) A1
Zelf
11:00
Blauwendraat, M CSportpark Schenkel - 3aK60
1
za 2 sepMaassluis A2KCC/SO natural A3
Zelf
10:00
Buijs, Butter, Jeekel, HaasWipperspark - 1K40
1
za 2 sepKCC/SO natural A4WION A1
12:45
13:45
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 2aK60
1
za 2 sepVentura Sport A2KCC/SO natural A5
09:00
10:30
v Bregt, Dijksman, EuwemaSportcomplex Sportlaan - 1aK60
1
za 2 sepKCC/SO natural B1DeetosSnel B1
08:30
09:30
Beek, R W N vanSportpark Schenkel - 2bK50
1
za 2 sepHKC (Ha) B1KCC/SO natural B2
11:00
12:30
Aarnoutse, Buckmann, v.d. PalmSportveld Boven Hardinxveld - 2bK40
1
za 2 sepKCC/SO natural C1Maassluis C1
11:45
12:45
Vreeswijk, B vanSportpark Schenkel - 2bK50
1
za 2 sepKCR C2KCC/SO natural C2
09:15
10:30
Ullersma, Blocker, BreestraatSportpark Sportlaan - 1K40
1
za 2 sepKCC/SO natural C3KOAG C3
09:45
10:45
Martijn de LangeSportpark Schenkel - 2bK50
1
za 2 sepVitesse (Ba) D2KCC/SO natural D1
09:45
11:15
v.d. Berg, Bobbe, den BoonSportpark De Bongerd - 2cK40
1
za 2 sepKCC/SO natural E1NIO E3
09:15
10:00
Menno Kasbergen (S6)Sportpark Schenkel - 3bK50
1
za 2 sepKorbis E2KCC/SO natural E2
08:30
09:15
van Eck, JansenSportpark Sniep - 1b2K24
1
za 2 sepKCC/SO natural F1Nieuwerkerk F2
08:15
09:00
Iris van RingelenstijnSportpark Schenkel - 3bK50
1
za 2 sepKCC/SO natural F2Vriendenschaar (B) F1
09:15
10:00
Stephan MosheuvelSportpark Schenkel - 3bK50

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/SO natural 1 nog onbekend.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties