"Wedstrijdprogramma KCC"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
6
za 12 oktDeetosSnel 3KCC S3
Zelf
14:00
ZelfSportterrein Vorrinklaan - 1K40
6
za 12 oktKCC S4Achilles (Hg) 3
Zelf
15:00
Wielinga, R.Sportpark Schenkel - 1K40
6
za 12 oktWeidevogels 4KCC S5
Zelf
12:30
ZelfSportcomplex Merenveld - 1aK40
6
za 12 oktConventus 2KCC S6
Zelf
16:45
ZelfSportpark Develstein - 3K40
6
za 12 oktKCC S7DeetosSnel 7
12:45
13:45
Ewout BuckmannSportpark Schenkel - 2aK40
6
wo 9 oktKCC S8ZKV (Zu) 2
19:30
20:30
Ewout BuckmannSportpark Schenkel - 2aK40
6
za 12 oktNikantes 3KCC S8
10:50
12:20
ZelfSportcomplex Botreep - 1aK60
6
za 12 oktEureka 3KCC S9
11:15
12:30
ZelfSportveld Koninginneweg - 1G
6
za 12 oktKCC A1Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1
Zelf
13:30
Bruggeman, M B / Reupkes, J.Sportpark Schenkel - 1K40
6
za 12 oktKCC A2HKV/Ons Eibernest A1
Zelf
12:00
Willemse, M.Sportpark Schenkel - 1K40
6
wo 9 oktONDO (G) A5KCC A3
17:30
19:00
Ullersma, Uuldriks, V Vliet, AarnoutseJuliana Sportpark - 1cK40
6
za 12 oktKCC A3Phoenix A3
09:30
10:30
Ivette VoordendagSportpark Schenkel - 1K40
6
di 8 oktKCR B1 (BEKER)KCC B1
Zelf
19:30
Reyerpark KCR - 1K40
6
za 12 oktExcelsior (D) B2KCC B2
08:45
09:45
Breestraat, Cheung, V Ee, GobelSportpark Biesland - 1K40 (exc)
6
za 12 oktKCC C1IJsselvogels C1
12:00
13:00
bond of Wilco KnopsSportpark Schenkel - 3aK40
6
za 12 oktKCC C2Korbis C3
11:00
12:00
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 3aK40
6
za 12 oktVitesse (Ba) D2KCC D1
09:30
10:30
Onderdijk, Pretter, SchipperSportpark De Bongerd - 2aK40
6
za 12 oktKCC D2Sporting Delta D3
13:00
14:00
Kirsten VoordendagSportpark Schenkel - 3aK40
6
za 12 oktKCC E1Vitesse (Ba) E1
08:15
09:00
Quinten van Dieren (S1/S2)Sportpark Schenkel - 4K24
6
za 12 oktKCC E2RWA E2
08:15
9:00
Tessa Noordzij (S1/S2)Sportpark Schenkel - 4K24
6
za 12 oktKCC E3Twist E3
08:15
09:00
Chelsea van Herwaarden (A2)Sportpark Schenkel - 4K24
6
za 12 oktIJsselvogels E5KCC E4
10:00
11:00
Wever, de JongSportlaan Moordrecht - 3K24
6
za 12 oktRefleks F1KCC F1
09:00
10:00
Gijsbertsen, NiesingSportpark Prinses Irene - 2aK60
6
za 12 oktONDO (G) F4KCC F2
08:30
09:30
Nell, WassinkJuliana Sportpark - 3G

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC 1 nog onbekend.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties