Zaterdag 11 november

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Ria opent      
10:00
12:00
 ouder v.d. Velde B2  ouder vd Steenhoven B2mo    
12:00
14:00
Monique tot 13:30  Anouk Edens   Aisha van Driel  
14:00
16:00
 Else Kouwenberg  Inge     
16:00
18:00
Anja  Ria  Tessa  Sean
18:00
20:00
Dennis  Raoul Lisette  
20:00
22:00
Ria Kirsten Yvette Jotika
22:00
einde
 Theo  Desiree  Theo sluit af  

Zaterdag 18 november

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Monique opent  Janine  Nicky Roner  
10:00
12:00
 ouder D2  ouder D2    
12:00
14:00
 Ruud  Monique tot 13:30    
14:00
16:00
 ouder Onderdijk C3  ouder Tonckens C3    
16:00
18:00
speler S4 speler S4     
18:00
20:00
 speler A2 speler A2  Desiree is aanspreekpunt  
20:00
22:00
speler A5 speler A5    
 
Einde 
 Ton Kouwenberg sluit af      

Zaterdag 25 november

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 ouder Hoeksema D2      
10:00
12:00
 Else  Monique    
12:00
14:00
 Janneke v.d. Kooij  ouder B1    
14:00
16:00
 speler S1-S2 Stephan  speler S1-S2 Wouter    
16:00
18:00
 Desiree  Ria (vanaf 17:00)  Wessel   Marcel
17:00
19:00
speler A3 speler A3 speler A3 Ria
20:00
22:00
 Ton Kouwenberg  speler S7  speler S7  
21:00
23:00
Jopie Schippers Tessa Dortland Martijn de Lange  
22:00
einde
 Ria sluit af      

Zaterdag 2 december

Van
tot
Vaste barmedew   Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
09:00
 Ria   Ria opent     
09:00
11:00
 ouder Midelkoop C1    ouder Stubbe C1    
12:00
14:00
 Monique        
14:00
16:00
 Else    Nel    
16:00
18:00
 Inge    Speler S8    
18:00
20:00
 Mirjam    Nanda    
 20:00
22:00
 Speler S9    S10 sluit af    

Zaterdag 9 december

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Ria opent      
10:00
12:00
       
12:00
14:00
 Ruud  Monique    
14:00
16:00
 speler S1-S2  speler S1-S2    
16:00
18:00
 Inge   Anja (tot 17:45)  Else  
17:00
19:00
speler S4  S4 speler Speler S4  
18:00
20:00
Desiree Ria vanaf 19 uur    
  20:00 22:00   Ton  Ria    
  22:00  
sluit
 Theo sluit af      

Zaterdag 16 december

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 Janine  Olaf Ullersma    
10:00
12:00
 ouder F  ouder F    
12:00
14:00
 Monique tot 13:30  Else    
14:00
16:00
 Esmee Golz A1  Annick A1    
16:00
18:00
 speler S5  speler S5    
18:00
20:00
Ria      
20:00
22:00 speler A6 speler A6    
 
 
   S10 sluit af    

Zaterdag 23 december

Van
tot
Vaste barmedew Ouder/lid Ouder/lid Ouder/lid
8:00
10:00
 XXXXXXXXXXXXXX      
10:00
12:00
XXXXXXXXXXXXXX      
12:00
14:00
 Ria opent om 13:00      
14:00
16:00
 speler S1-S2  speler S1-S2    
16:00
18:00
 Inge      
18:00
20:00
       
20:00
22:00
       
22:00
sluit
       
 
 
       

 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 16 december 2017 tegen TOP/SolarCompleet 1 om 19:30 uur in sporthal De Korf.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties