Zaterdag 7 september
VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08:30 10:00        
10:00 12:00        
12:00 14:00        
14:00 16:00        
16:00 18:00        
18:00 sluit        
Zaterdag 14 september
VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08:00 10:00  Desiree   Ouder C van Kampen     
10:00 12:00  Ria  Ouder Thomas Nell    
12:00 14:00  Ruud  Speler S9  Speler S9  
14:00 16:00    Speler 8e  Speler 8e  Speler 8e
16:00 18:00    Speler A1  Speler A1  Speler A1
18:00 sluit    Selectie   Selectie  Selectie 
Zaterdag 21 september
VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08:00 10:00  Ria  Ouder P Alshehada    
10:00 12:00  Else  Ouder B de Gelder  Ouder M Visser  
12:00 14:00  Janet  Ouder M Tonckens  Ouder J Breestraat  
14:00 16:00    Speler S6   Speler S6  Speler S6
16:00 18:00    Speler S4  Speler S4  Speler S4
18:00 sluit    Selectie  Selectie   Selectie 
Zaterdag 28 september
VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08:00 10:00   Ouder I Kranendonk     
10:00 12:00  Desiree   Ouder K Ameling  Ouder L Ng-a-Tham   
12:00 14:00    Ouder M Lolkema  Ouder I Mohcine  
14:00 16:00    Speler S3  Speler S3  
16:00 sluit     Speler A1  Speler A1  
           
Zaterdag 5 oktober
VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08:00 10:00  Janine  Ouder E Gijsbertsen    
10:00 12:00  Ruud  Ouder H Hoogakker    
12:00 14:00    Ouder M van Ee  Ouder F Piek  
14:00 16:00    Speler S8  Speler S8  Speler S8
16:00 18:00    Speler S5  Speler S5  Speler S5
18:00 sluit    Selectie  Selectie  Selectie
Zaterdag 12 oktober
VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
08:00 10:00  Janine   Ouder P Streefland    
10:00 12:00  monique  Ouder F Busscher    
12:00 14:00  Desiree  Ouder S Mian Ouder C van Eijsden   
14:00 16:00    Speler A2  Speler A2  
16:00 sluit    Speler S7   Speler S7  
           
Zaterdag 19 oktober
VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
     9.30 openen      
10:00 12:00    Speler S3  Speler S3  
12:00 14:00        
14:00 sluiit     Speler S6 Speler S6   
           
           
Zaterdag 26 oktober
VanTotVaste barmedewOuder/lidOuder/lidOuder/lid
     9.30 openen      
10:00 12:00  Desiree  Ouder L Middelkoop    
12:00 14:00    Ouder Stijn vd Berg  Ouder G Bobbe  
14:00 sluit.         
           
           

 

Wil je bardienst draaien en zie een leuk tijdslot? Dan delen we je graag in. Mail ons even via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Korfbalcompetitie

KCC speelt thuis op zaterdag 21 september 2019 tegen Fortuna/Delta Logistiek 1 om 16:00 uur.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties