Hieronder de indeling van het zaalseizoen 2019-2020 voor de wedstrijdteams (indeling overige teams volgt later).

HKARHKA
1
TOP (A) 1 Arnemuiden
1
KVS/Maritiem 2 Scheveningen
2
KCC/SO natural 1 Capelle aan den IJssel
2
KCC/SO natural 2 Capelle aan den IJssel 
3
HKC (Ha) 1 Hardinxveld-Gies.
3
DSC 3 Eindhoven
4
Rohda (A) 1 Amsterdam 
4
Rohda (A) 2 Amsterdam
5
Fiks 1 Oegstgeest 
5
Blauw-Wit (A) 3 Amsterdam
6
Nieuwerkerk 1 Nieuwerkerk a/d IJssel
6
Nieuwerkerk 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
7
AW/DTV 1  Amsterdam 
7
GKV/Enomics 2 Gorinchem
8
Avanti/Flexcom 1 Pijnacker
8
Avanti/Flexcom 2 Pijnacker
ROKBROKC
1
KCC/SO natural 3 Capelle aan den IJssel
1
TOP (A) 2 Arnemuiden
2
KCR 2   Ridderkerk 
2
TOP/SolarCompleet 4 Sassenheim
3
Tweemaal Zes 2 Maartensdijk
3
BEP 2 Purmerend
4
Oranje Wit (D) 2    Dordrecht 
4
RWA 2 Rhoon   
5
Sporting Delta 2 Dordrecht
5
Excelsior (D) 2 Delft
6
Pernix 2 Leiden 
6
KCC/SO natural 4  Capelle aan den IJssel
7
Meervogels/Fisica 2 Zoetermeer
7
AW/DTV 2 Amsterdam
8
OVVO/De Kroon 2 Maarssen
8
ZKV (Za) 2 Zaandam
R2OAHKB
1
KCC/SO natural 5 Capelle aan den IJssel
1
Wageningen A1 Wageningen
2
Merwde/Multiplaat 4 Sliedrecht
2
LDODK/Rinsma Modeplein A1  Gorredijk 
3
Albatros 3 Zwijndrecht 
3
DOS'46 A1 Nijeveen 
4
IJsselvogels 2 Moordrecht
4
DeetosSnel A1 Dordrecht 
5
DES (D) 3 Delft  
5
KCC/SO natual A1  Capelle aan den IJssel  
6
Weidevogels 2 Bleiswijk
6
KVS/Maritiem A1  Scheveningen
7
KOAG 4 Krimpen aan den IJssel
7
AVO A1  Assen 
 8
WION 3  Rotterdam 
8
DVO/Accountor A1  Bennekom  
BHKC CHKC
1 Maassluis B1 Maassluis  1 Avanti/Flexcom C1  Pijnacker  
2
KCC/SO natural B1  Capelle aan den IJssel  
2
KCC/SO natural C1 Capelle aan den IJssel
3
Fortis B1  Souburg 
3
Valto C1 De Lier 
4
KOAG B1  Krimpen aan den IJssel 
4
ONDO (G) C1 's-Gravenzande
5
PKC/SWKGroep B1  Papendrecht 
5
Vitesse (Ba) C1 Barendrecht
6
ONDO (G) B1 's-Gravenzande 
6
Nieuwerkerk C1 Nieuwerkerk a/d IJssel
7
Oranje Wit (D) B1 Dordrecht 
7
IJsselvogels C1 Moordrecht
 8 Albatros B1  Zwijndrecht  8 Albatros C1 Zwijndrecht

Korfbalcompetitie

KCC speelt uit op zaterdag 23 november 2019 tegen TOP (A) 1 om 17:20 uur in sporthal De Blikken.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties