Voor de voorbereiding van de zaalcompetitie zijn er weer de nodige oefenwedstrijden gepland. Wanneer de aanvangstijden nog niet ingevuld zijn, zijn deze nog niet bekend.

Zaterdag 19 oktober 2019
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
AKC Blauw Wit 1
T
zelf 18:00  D. Gerritsen - M. Falkenberg Sporthal Schenkel
S2
AKC Blauw Wit 2
T
zelf
16:30
 n.n.b. Sporthal Schenkel
Donderdag 24 oktober 2019
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
GKV/Enomics 1
T
zelf
20:45
D. van der Meulen - M. Meijers  Sporthal Schenkel
S2 GKV/Enomics 2 T zelf 19:30 M. de Groot - R. Coolegem  Sporthal Schenkel
Zaterdag 2 november 2019
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
Wageningen 1
T
zelf 19:30 J. den Dekker - D. van den Boogaard Sporthal Schenkel
S2
Wageningen 2
T
zelf
17:45
R. Zwart - C. Pluister Sporthal Schenkel
A1 DSC A1 U zelf 14:30   Sporthal de Vijfkamp
A2 DSC A2 U zelf 13:15   Sporthal de Vijfkamp
B1 Toernooi Borgerhout U zelf 11:40 toernooi in Belgie (zie onderaan) Boeckenberg Sportc.
Zaterdag 9 november 2019
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
Kwik (B) 1
T
zelf 17:00 R. Meiling - B. Kelly Sporthal Schenkel
S2
Kwik (B) 2
T
zelf
15:15
L. Laban - J. Roeleven Sporthal Schenkel
S3
Fortuna/Delta Logistiek 3
T
zelf
18:30
n.n.b. Sporthal Schenkel
A1 Sporting Delta A1 T zelf 11:15 W. Dirks Sporthal Schenkel
A2 Sporting Delta A2 T zelf 09:45   Sporthal Schenkel
B1 Fortuna/Delta Logistiek B1 T zelf 13:50   Sporthal Schenkel
C1 Fortuna/Delta Logsitiek C1 T zelf 12:40   Sporthal Schenkel
Zaterdag 16 november 2019
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
Fiks 1
U
zelf n.n.b. competitie Sporthal De Cuyl
S2
Blauw-Wit 3
U
zelf
n.n.b.
competitie Blauw Wit-hal
S3 KZ/Thermo4U 3 T zelf n.n.b.   Sporthal Schenkel
S4 OVVO/De Kroon 3 T zelf n.n.b.   Sporthal Schenkel
S5 SDO/BlijWerkt 3 U zelf 17:00   Sporthal de Schulenburch
A1 LDODK/Rinsma Modeplein A1 T zelf n.n.b. competitie Sporthal Schenkel
A2 Fiducia A1 T zelf n.n.b. Arno Diederik Sporthal Schenkel
A3 Fortuna/Delta Logistiek A3 U zelf 13:00   Fortuna-hal
B1 PKC/SWKGroep B1 U zelf n.n.b. competitie PKC-hal
B2 Fortuna/Delta Logistiek B3 U zelf 12:00   Fortuna-hal
B3 Dijkvogels B2 U zelf 11:00   Sporthal Maasdijk
C1 IJsselvogels C1 T zelf n.n.b.   Sporthal Schenkel
C2 ONDO (G) C3 T zelf n.n.b.   Sporthal Schenkel
D1 Fortuna/Delta Logistiek D2 T zelf n.n.b.   Sporthal Schenkel
D2 ONDO (G) D5 U zelf n.n.b.    


KCC 1, 2, A1 en B1 spelen op zaterdag 16 november 2019 al de 1e ronde van de zaalcompetitie. De aanvangstijden van de oefenwedstrijden van 16/11 zijn afhankelijk van de tijd van de A1 die thuis een competitiewedstrijd speelt tegen LDODK/Rinsma Modeplein A1.

Toernooi KCC B1 op zaterdag 2 november 2019

10:20 uur  Boeckenberg U19-AKC/Luma U19

11:40 uur  KCC B1-CKV Nieuwerkerk B1

13:00 uur  AKC/Luma U19-CKV Nieuwerkerk A1

14:20 uur  CKV Nieuwerkerk B1-Boeckenberg U16

15:40 uur  CKV Nieuwerkerk A1-Boeckenberg U19

17:00 uur  Boeckenberg U16-KCC B1

De wedstrijden van U16 zijn 2x25 minuten en van U19 zijn 2x30 min met 5 minuten rust.
Voor de supporters: Grensstraat9, 2100 Antwerpen

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC 1 nog onbekend.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties