Hoofdklasse B |
1 |
Oranje Wit 1 |
Dordrecht |
2 |
SKF 1 |
Veenendaal |
3 |
KCC/Delta Logistiek 1 |
Capelle aan den IJssel |
4 |
DSC 1 |
Eindhoven |
5 |
DeetosSnel/Volhuis 1 |
Dordrecht |
6 |
Avanti 1 |
Pijnacker |
7 |
Rohda 1 |
Amsterdam |
8 |
Tempo 1 |
Alphen ad Rijn |
Reserve Hoofdklasse B |
1 |
PKC/Hagero 3 |
Papendrecht |
2 |
SKF 2 |
Veenendaal |
3 |
KCC/Delta Logistiek 2 |
Capelle aan den IJssel |
4 |
DSC 2 |
Eindhoven |
5 |
KVS 3 |
Scheveningen |
6 |
Die Haghe 2 |
Den Haag |
7 |
Rohda 2 |
Amsterdam |
8 |
TOP/Wereldtickets.nl 2 |
Sassenheim |
KNKV Reserve 1E |
1 |
PKC/Hagero 4 |
Papendrecht |
2 |
Avanti 3 |
Pijnacker |
3 |
Tempo 3 |
Alphen ad Rijn |
4 |
SKF 4 |
Veenendaal |
5 |
OVVO/De Kroon 3 |
Maarssen |
6 |
KCC/Delta Logistiek 3 |
Capelle aan den IJssel |
7 |
HKC 2 |
Hardinxveld-Giessendam |
8 |
Nieuwerkerk 3 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
KNKV Reserve 1H |
1 |
TOP/Wereldtickets.nl 4 |
Sassenheim |
2 |
KCC/Delta Logistiek 4 |
Capelle aan den IJssel |
3 |
DVO 4 |
Bennekom |
4 |
EKVA 3 |
Almere |
5 |
De Meeuwen 3 |
Putten |
6 |
SKF 3 |
Veenendaal |
7 |
Pernix 3 |
Leiden |
8 |
VEO 3 |
Voorburg |
A-junioren Hoofdklasse B |
1 |
PKC/Hagero A1 |
Papendrecht |
2 |
KCR A1 |
Ridderkerk |
3 |
KCC/Delta Logistiek A1 |
Capelle aan den IJssel |
4 |
DSC A1 |
Eindhoven |
5 |
SKF A1 |
Veenendaal |
6 |
DVO A1 |
Bennekom |
7 |
TOP A1 |
Arnemuiden |
8 |
AW.DTV/e-senzaz.com A1 |
Amsterdam |
A-junioren Overgangsklasse C |
1 |
Oranje Wit A1 |
Dordrecht |
2 |
Albatros A1 |
Zwijndrecht |
3 |
KCC/Delta Logistiek A2 |
Capelle aan den IJssel |
4 |
PKC/Hagero A2 |
Papendrecht |
5 |
De Meervogels A1 |
Zoetermeer |
6 |
RWA A1 |
Poortugaal |
7 |
DeetosSnel/Volhuis A1 |
Dordrecht |
8 |
ONDO A1 |
Middelburg |
B-aspiranten Hoofdklasse D |
1 |
PKC/Hagero B1 |
Papendrecht |
2 |
KCR B1 |
Ridderkerk |
3 |
KCC/Delta Logistiek B1 |
Capelle aan den IJssel |
4 |
DSC B1 |
Eindhoven |
5 |
Rust Roest B1 |
Eindhoven |
6 |
Vitesse B1 |
Barendrecht |
7 |
HKC B1 |
Hardinxveld-Giessendam |
8 |
RWA B1 |
Poortugaal |
C-aspiranten Hoofdklasse D |
1 |
De Meervogels C1 |
Zoetermeer |
2 |
Avanti C1 |
Pijnacker |
3 |
DeetosSnel/Volhuis C1 |
Dordrecht |
4 |
Vitesse C1 |
Barendrecht |
5 |
KVS C1 |
Scheveningen |
6 |
Die Haghe C1 |
Den Haag |
7 |
KCC/Delta Logistiek C1 |
Capelle aan den IJssel |
8 |
Sporting Delta C1 |
Dordrecht |
KNKV Reserveklasse 2M |
1 |
De Meervogels 3 |
Zoetermeer |
2 |
Albatros 2 |
Zwijndrecht |
3 |
TOP/Wereldtickets.nl 5 |
Sassenheim |
4 |
KOAG 3 |
Krimpen ad IJssel |
5 |
Oranje Wit 4 |
Dordrecht |
6 |
Nieuwerkerk 4 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
7 |
IJsselvogels 2 |
Moordrecht |
8 |
KCC/Delta Logistiek 5 |
Capelle aan den IJssel |
ZuidWest Reserveklasse 5A (najaar) |
1 |
Trekvogels 4 |
Rotterdam |
2 |
Korbis 3 |
Waddinxveen |
3 |
Nieuwerkerk 7 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
4 |
Spirit 2 |
Vlaardingen |
5 |
KCC/Delta Logistiek 7 |
Capelle aan den IJssel |
6 |
NIO 4 |
Rotterdam |
7 |
Gemini 3 |
Gouda |
ZuidWest Reserveklasse 5B (najaar) |
1 |
KCC/Delta Logistiek 8 |
Capelle aan den IJssel |
2 |
RWA 5 |
Poortugaal |
3 |
NIO 5 |
Rotterdam |
4 |
Korbis 4 |
Waddinxveen |
5 |
Albatros 5 |
Zwijndrecht |
6 |
ZKV 2 |
Zuidland |
7 |
Oranje Nassau 4 |
Vlaardingen |
ZuidWest Reserveklasse 5H (najaar) |
1 |
KCC/Delta Logistiek 6 |
Capelle aan den IJssel |
2 |
KCR 8 |
Ridderkerk |
3 |
't Capproen 3 |
Hellevoetsluis |
4 |
Olympia 5 |
Spijkenisse |
5 |
Nieuwerkerk 8 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
6 |
ELKV/FLYNTH 2 |
Etten-Leur |
7 |
Merwede 5 |
Sliedrecht |
ZuidWest Reserveklasse 6G (najaar) |
1 |
RWA 8 |
Poortugaal |
2 |
Nieuwerkerk 9 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
3 |
Merwede 7 |
Sliedrecht |
4 |
Terda 2 |
Breda |
5 |
KCC/Delta Logistiek 9 |
Capelle aan den IJssel |
6 |
KCR 9 |
Ridderkerk |
7 |
Ventura Sport 4 |
Strijen |
ZuidWest G-korfbal klasse 2 |
1 |
Albatros G1 |
Zwijndrecht |
2 |
KCC/Delta Logistiek G1 |
Capelle aan den IJssel |
3 |
KOAG G1 |
Krimpen ad IJssel |
4 |
Nikantes G1 |
Hoogvliet |
5 |
Velocitas G1 |
Leiderdorp |
6 |
Vitesse G1 |
Barendrecht |
ZuidWest A-junioren klasse 3A (najaar) |
1 |
KCC/Delta Logistiek A3 |
Capelle aan den IJssel |
2 |
Gemini A1 |
Gouda |
3 |
Vriendenschaar A2 |
Bodegraven |
4 |
Olympia A1 |
Spijkenisse |
5 |
Vriendenschaar A1 |
Bodegraven |
6 |
RWA A2 |
Poortugaal |
7 |
Maassluis A2 |
Maassluis |
ZuidWest A-junioren klasse 4A (najaar) |
1 |
Vriendenschaar A3 |
Bodegraven |
2 |
Gemini A2 |
Gouda |
3 |
Nieuwerkerk A3 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
4 |
IJsselvogels A3 |
Moordrecht |
5 |
KCC/Delta Logistiek A4 |
Capelle aan den IJssel |
6 |
Vlaardingen/Ridderhof A1 |
Vlaardingen |
7 |
Korbis A2 |
Waddinxveen |
ZuidWest A-junioren klasse 5A (najaar) |
1 |
Albatros A6 |
Zwijndrecht |
2 |
Velox A1 |
Rotterdam |
3 |
Vlaardingen/Ridderhof A2 |
Vlaardingen |
4 |
KCC/Delta Logistiek A5 |
Capelle aan den IJssel |
5 |
KOAG A4 |
Krimpen ad IJssel |
6 |
Harga/ODI A2 |
Schiedam |
7 |
Oranje Nassau A1 |
Vlaardingen |
ZuidWest B-aspiranten klasse 3A (najaar) |
1 |
Albatros B2 |
Zwijndrecht |
2 |
Movado B1 |
Dordrecht |
3 |
PKC/Hagero B4 |
Papendrecht |
4 |
IJsselvogels B2 |
Moordrecht |
5 |
GKV B2 |
Gorinchem |
6 |
Vitesse B2 |
Barendrecht |
7 |
KCC/Delta Logistiek B2 |
Capelle aan den IJssel |
ZuidWest B-aspiranten klasse 5A (najaar) |
1 |
KOAG B1 |
Krimpen ad IJssel |
2 |
Gemini B2 |
Gouda |
3 |
Nieuwerkerk B4 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
4 |
KCC/Delta Logistiek B3 |
Capelle aan den IJssel |
5 |
Vriendenschaar B3 |
Bodegraven |
6 |
IJsselvogels B3 |
Moordrecht |
7 |
Trekvogels B2 |
Rotterdam |
C-aspiranten klasse 2O (najaar) |
1 |
Sporting Delta C2 |
Dordrecht |
2 |
Albatros C1 |
Zwijndrecht |
3 |
Kinderdijk C1 |
Alblasserdam |
4 |
KOAG C1 |
Krimpen ad IJssel |
5 |
KCR C2 |
Ridderkerk |
6 |
GKV C1 |
Gorinchem |
7 |
KCC/Delta Logistiek C2 |
Capelle aan den IJssel |
ZuidWest C-aspiranten klasse 5A (najaar) |
1 |
KOAG C3 |
Krimpen ad IJssel |
2 |
KCC/Delta Logistiek C3 |
Capelle aan den IJssel |
3 |
IJsselvogels C3 |
Moordrecht |
4 |
Korbis C3 |
Waddinxveen |
ZuidWest C-aspiranten klasse 5B (najaar) |
1 |
Nieuwerkerk C4 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
2 |
WION C2 |
Rotterdam |
3 |
Vlaardingen/Ridderhof C3 |
Vlaardingen |
4 |
Trekvogels C2 |
Rotterdam |
5 |
Maassluis C4 |
Maassluis |
6 |
Harga/ODI C2 |
Schiedam |
7 |
KCC/Delta Logistiek C4 |
Capelle aan den IJssel |
D-pupillen Hoofdklasse D (najaar) |
1 |
KCC/Delta Logistiek D1 |
Capelle aan den IJssel |
2 |
Sporting Delta D1 |
Dordrecht |
3 |
Vitesse D1 |
Barendrecht |
4 |
PKC/Hagero D1 |
Papendrecht |
ZuidWest D-pupillen klasse 2A (najaar) |
1 |
NIO D1 |
Rotterdam |
2 |
Vriendenschaar D1 |
Bodegraven |
3 |
WION D1 |
Rotterdam |
4 |
Nieuwerkerk D2 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
5 |
KOAG D1 |
Krimpen ad IJssel |
6 |
KCR D3 |
Ridderkerk |
7 |
KCC/Delta Logistiek D2 |
Capelle aan den IJssel |
ZuidWest D-pupillen klasse 3C (najaar) |
1 |
Vriendenschaar D3 |
Bodegraven |
2 |
Korbis D2 |
Waddinxveen |
3 |
IJsselvogels D3 |
Moordrecht |
4 |
Reeuwijk D2 |
Reeuwijk |
5 |
Nieuwerkerk D4 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
6 |
KCC/Delta Logistiek D3 |
Capelle aan den IJssel |
7 |
Oranje Nassau D2 |
Vlaardingen |
ZuidWest E-pupillen 8tal klasse 1A (najaar) |
1 |
KOAG E1 |
Krimpen ad IJssel |
2 |
KCC/Delta Logistiek E1 |
Capelle aan den IJssel |
3 |
Nieuwerkerk E1 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
4 |
Maassluis E1 |
Maassluis |
ZuidWest E-pupillen 8tal klasse 3A (najaar) |
1 |
IJsselvogels E2 |
Moordrecht |
2 |
Nieuwerkerk E3 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
3 |
Vriendenschaar E2 |
Bodegraven |
4 |
KCC/Delta Logistiek E2 |
Capelle aan den IJssel |
ZuidWest E-pupillen 8tal klasse 3C (najaar) |
1 |
KOAG E3 |
Krimpen ad IJssel |
2 |
Olympia E3 |
Spijkenisse |
3 |
Nieuwerkerk E5 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
4 |
KCC/Delta Logistiek E3 |
Capelle aan den IJssel |
5 |
WION E1 |
Rotterdam |
6 |
KCR E3 |
Ridderkerk |
7 |
Maassluis E3 |
Maassluis |
ZuidWest F-pupillen 4tal klasse 2A (najaar) |
1 |
Nieuwerkerk F2 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |
2 |
Korbis F1 |
Waddinxveen |
3 |
KCC/Delta Logistiek F1 |
Capelle aan den IJssel |
4 |
IJsselvogels F2 |
Moordrecht |
5 |
KOAG F1 |
Krimpen ad IJssel |
6 |
KCR F1 |
Ridderkerk |
7 |
Vriendenschaar F1 |
Bodegraven |
ZuidWest F-pupillen 4tal klasse 3C (najaar) |
1 |
KCC/Delta Logistiek F2 |
Capelle aan den IJssel |
2 |
WION F2 |
Rotterdam |
3 |
Korbis F2 |
Waddinxveen |
4 |
Nieuwerkerk F5 |
Nieuwerkerk aan den IJssel |