"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
17
za 2 mrtKCC/CK Kozijnen S1LDODK/Rinsma Modeplein 1
Zelf
19:00
Buis, R J & Miechels, J. Schenkel - Veld 1Jurytafel
17
za 2 mrtKCC/CK Kozijnen S2LDODK/Rinsma Modeplein 2
Zelf
17:15
Welter, M. & Peene, BSchenkel - Veld 1Jurytafel
17
za 2 mrtKCC/CK Kozijnen S3AWDTV/IJskouddebeste 2
Zelf
12:20
Deursen, P van Schenkel - Veld 1Jurytafel
17
za 2 mrtKCC/CK Kozijnen S4KCR 2
Zelf
15:50
Star, CSchenkel - Veld 1Jurytafel
17
za 2 mrtMaassluis 2KCC/CK Kozijnen S5
14:20
15:35
ZelfOlympia - Veld 1
17
za 2 mrtKCC/CK Kozijnen S6Nexus 2
19:25
20:25
Bond of Ewout BuckmannSchenkel - Veld 1Reserves
17
za 2 mrtRWA 4KCC/CK Kozijnen S7
15:15
16:30
ZelfRhoon - Veld 1
17
za 2 mrtEureka 1KCC/CK Kozijnen S8
15:15
16:30
ZelfDe Fakkel - Veld 1
17
za 2 mrtKCC/CK Kozijnen A1Fortuna A3
10:00
11:00
Bond of Marjan BrandsSchenkel - Veld 1S. de Lange,I. Kranendonk
17
za 2 mrtNieuwerkerk A3KCC/CK Kozijnen A2
14:45
15:45
van Dijk, Bobbe, v.d. BergDe Kleine Vink Hal - Veld 1
17
do 29 febDeetosSnel/QLS B2KCC/CK Kozijnen B1
17:45
19:00
Pretter, Onderdijk, NiesingDeetosSnel-hal - Hal 1
17
za 2 mrtKCC/CK Kozijnen B1KOAG B1
12:40
13:40
Bond of Wim NiesingSchenkel - Veld 1L. Swinkels,F. Pretter
17
za 2 mrtKCC/CK Kozijnen B2Nieuwerkerk B4
13:40
14:40
Huub VerkuilSchenkel - Veld 1N. van IJserloo,J. van Eck
17
za 2 mrtFortis C1KCC/CK Kozijnen C1
10:50
13:00
Nell, de Jong, Harms, ArslanDe Belt - Veld 1
17
za 2 mrtKCC/CK Kozijnen D2KCR D3
08:15
09:00
Marco GeeneSchenkel - Veld 1B. Kurt,E. Kempers
17
za 2 mrtGKV/Enomics E1KCC/CK Kozijnen E1
09:15
10:15
Ouwens, van OostenVan Rappardhal - Veld 1 A
17
wo 28 febKCC/CK Kozijnen E4Springfield E2
18:00
18:30
Ivette VoordendagSchenkel - Veld 1 BQ. Hoogakker,A. Abafar
17
za 2 mrtJuliana E3KCC/CK Kozijnen E4
07:45
09:00
Spil, KuyululuHet Veerhuis - Veld 1 4k 1 A
17
za 2 mrtAvanti/Post Makelaardij E6KCC/CK Kozijnen E5
09:45
10:45
v.d. Heuvel, WhiteDe Viergang - Veld 1 B
17
za 2 mrtAlbatros E7KCC/CK Kozijnen E7
08:00
09:00
Zuijdwijk, PrinsDevelsteinhal - Veld 1 A
17
za 2 mrtRWA F1KCC/CK Kozijnen F1
12:00
13:00
Heijmen, de BruinRhoon - Veld 1 B
17
za 2 mrtAlbatros F2KCC/CK Kozijnen F2
08:00
09:00
Ng-a-Tham, de KruijffDevelsteinhal - Veld 1 B
17
za 2 mrtNieuwerkerk F4KCC/CK Kozijnen F3
09:45
10:30
Verweij, v.d. HeidenDe Kleine Vink Hal - Veld 1 4k 1 A
17
za 2 mrtVEO F2KCC/CK Kozijnen F4
10:00
11:00
Nasafi, HoogakkerEssesteyn - Veld 1 B

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 24 februari 2024 tegen DOS '46/VDK Groep 1 om 19:00 uur in sporthal De Eendracht.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties