"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
5
za 9 decPKC/Vertom 1KCC/CK Kozijnen S1
Zelf
15:30
ZelfPKC-hal - Hal 1
5
za 9 decPKC/Vertom 2KCC/CK Kozijnen S2
Zelf
13:45
ZelfPKC-hal - Hal 1
5
za 9 decAWDTV/IJskouddebeste 2KCC/CK Kozijnen S3
Zelf
17:45
ZelfSportgebouw Bibian Mentel - Veld 1
5
za 9 decKCR 2KCC/CK Kozijnen S4
Zelf
18:25
ZelfDe Wissel - Veld 1
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen S5Maassluis 2
13:35
14:35
Maarten Medendorp (S4)Schenkel - Veld 1S8
5
za 9 decNexus 2KCC/CK Kozijnen S6
12:25
13:40
ZelfMargriethal - Veld 1
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen S7RWA 4
16:30
17:30
Jitze KnolSchenkel - Veld 1Reserves
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen S8Eureka 1
15:00
16:00
Amber Butter (S5)Schenkel - Veld 1S5
5
za 9 decExcelsior 8KCC/CK Kozijnen S9
13:20
14:35
ZelfDe Buitenhof - Veld 1
5
za 9 decFortuna A3KCC/CK Kozijnen A1
16:00
17:15
Bobbe, v.d. Berg, de WitterFortuna-hal - Veld 1
5
ma 4 decKinderdijk A2KCC/CK Kozijnen A2
17:45
19:00
Hoeksema, Gobel, van EeMolenzichthal - Veld 1
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen A2Nieuwerkerk A3
12:15
13:15
Job Plomp (S7)Schenkel - Veld 1Y. Gobel,J. van Ee
5
za 9 decKOAG B1KCC/CK Kozijnen B1
14:15
15:15
Niesing, de Gelder, da CruzKWC-hal - Veld 1
5
za 9 decGKV/Enomics B2KCC/CK Kozijnen B2
10:45
12:00
Chin Joe Kie, Ameling, van VelzenVan Rappardhal - Veld 1
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen C1Fortis C1
10:00
11:00
Zwet, M vanSchenkel - Veld 1C. Slingerland,E. Pretter
5
za 9 decKCR D3KCC/CK Kozijnen D2
10:55
11:55
Kurt, Kempers, White, WarningDe Wissel - Veld 1
5
za 9 decKOAG D2KCC/CK Kozijnen D3
11:15
12:00
Vermeer, Spek, v.d. MeugheuvelKWC-hal - Veld 1
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen E1GKV/Enomics E1
11:35
12:05
Guido AarnoutseSchenkel - Veld 1 BM. Wassink,N. van Oosten
5
za 9 decOranje Zwart/De Hoekse E1KCC/CK Kozijnen E2
08:00
09:00
Breevaart, VerzijlDorpshart - Veld 1 B
5
za 9 decADO E4KCC/CK Kozijnen E3
09:00
10:00
Busi, BreidenbachDe Schenkel - Veld 1 B
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen E4Juliana E3
08:30
09:00
Misja van Dieren (S8)Schenkel - Veld 1 AA. Kuyululu,Q. Hoogakker
5
za 9 decNieuwerkerk E7KCC/CK Kozijnen E5
08:15
09:00
v.d. Heuvel, GevelingDe Kleine Vink Hal - Veld 1 B
5
za 9 decExcelsior E4KCC/CK Kozijnen E6
09:00
10:00
van Wingerden, Stofregen, RoversDe Buitenhof - Veld 1 A
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen E7Albatros E7
08:30
09:00
Marjan Brands Schenkel - Veld 1 4k A Boog,J. Zuijdwijk
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen F1RWA F1
08:30
09:00
Stijn de Lange (A1)Schenkel - Veld 1 BM.I. Verweij,M. de Groot
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen F2Albatros F2
11:35
12:05
Jan vd BergSchenkel - Veld 1 AS. de Kruijff,A. Hartman
5
za 9 decKCC/CK Kozijnen F3Nieuwerkerk F4
09:30
10:00
Jan vd BergSchenkel - Veld 1 4k AK. v.d. Heiden,V.J. de Bruin

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt thuis op zaterdag 2 maart 2024 tegen LDODK/Rinsma Modeplein 1 om 19:00 uur in sporthal Schenkel.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Sponsorclub

Social media

 Facebook Instagram WhatsApp X

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties