"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
4
za 3 decLDODK/Rinsma Modeplein 1KCC/CK Kozijnen S1
Zelf
20:30
ZelfKortezwaag - Veld 1
4
za 3 decLDODK/Rinsma Modeplein 2KCC/CK Kozijnen S2
Zelf
18:45
ZelfKortezwaag - Veld 1
4
za 3 decTOP/IAA fresh 4KCC/CK Kozijnen S3
Zelf
19:35
ZelfDe Korf - Veld 1
4
za 3 decVitesse (Ba) 2KCC/CK Kozijnen S4
Zelf
16:35
ZelfBongerdhal - Veld 1
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen S5Nieuwerkerk 3
18:05
19:05
Ronde, R de OF TEAM S6Schenkel - Veld 1Zelf
4
za 3 decAlbatros 5KCC/CK Kozijnen S6
13:45
15:00
ZelfDevelhal - Veld 1
4
za 3 decTriade 2KCC/CK Kozijnen S7
11:55
13:10
ZelfDe Reiger - Veld 1
4
za 3 decDES (D) 6KCC/CK Kozijnen S8
16:05
17:20
ZelfDe Hoornbloem - Veld 1
4
za 3 decNexus 3KCC/CK Kozijnen S9
15:05
16:20
ZelfMargriethal - Veld 1
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen A1TOP/IAA fresh A1
Zelf
17:30
Heuvelman, D L J Schenkel - Veld 1Jurytafel
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen A2Vitesse (Ba) A2
15:10
16:10
bond OF Ewout BuckmannSchenkel - Veld 1Ouder Breestraat en Gobel
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen B1Vitesse (Ba) B1
11:05
12:05
Schuur, A ter OF Chantal Kalkman (S3)Schenkel - Veld 1Ouder v.d. Berg en Bobbe
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen C1ODO C1
10:05
11:05
Souverein, P.C. OF Wim NiesingSchenkel - Veld 1Ouder v.d. Berg en Chin Joe Kie
4
za 3 decNikantes C1KCC/CK Kozijnen C2
11:55
13:10
Ameling, Booltink, van EckSportgebouw Campus - Veld 1
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen D1Valto D2
13:20
14:05
Huub VerkuilSchenkel - Veld 1Ouder de Jong en Nell
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen D2Korbis D5
12:35
13:05
Jan vd BergSchenkel - Veld 1Ouder Vasu en Borges da Veiga
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen D3Reeuwijk D1
14:35
15:05
Jan vd BergSchenkel - Veld 1Ouder Wever en Francke
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen E1Die Haghe E1
09:15
10:00
Wim Niesing Schenkel - Veld 1 BOuder Breidenbach en Dortland
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen E2Nieuwerkerk E3
08:30
09:00
Kirsten Voordendag Schenkel - Veld 1 AOuder de Kruijff en van Oosten
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen E3RWA E2
09:15
10:00
Ivette VoordendagSchenkel - Veld 1 AOuder Heijmen en Looij
4
za 3 decKCC/CK Kozijnen E4Reeuwijk E1
08:30
09:00
Marco GeeneSchenkel - Veld 1 BOuder van Eck en Heerema
4
za 3 decMaassluis E3KCC/CK Kozijnen E5
09:00
10:00
Wendrich, v.d. WijngaardenOlympia - Veld 1 A
4
za 3 decOZC F1KCC/CK Kozijnen F1
09:00
10:00
Busi, VerzijlDe Enk - Veld 1 A
4
za 3 decOZC F2KCC/CK Kozijnen F2
10:00
11:00
Breidenbach, de BruinDe Enk - Veld 1 A
4
za 3 decKCR F4KCC/CK Kozijnen F3
08:00
09:00
v.d. Berg, BreevaartDe Fakkel - Veld 1 A
4
za 3 decDES (D) F2KCC/CK Kozijnen F4
11:00
12:00
Jongbloed, van OeverenDe Hoornbloem - Veld 1 4k 2 A

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 11 februari 2023 tegen KZ/Thermo4U 1 om 20:00 uur in sporthal Topsportcentrum De Koog.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties