"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen S1DVO/Transus 1
Zelf
20:00
Vries, J.C. & Meiling, R.Schenkel - Veld 1Jurytafel
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen S2DVO/Transus 2
Zelf
18:15
Andressen, P & Verhagen, G Schenkel - Veld 1Jurytafel
12
za 4 febKOAG 2KCC/CK Kozijnen S3
Zelf
16:30
ZelfKWC-hal - Veld 1
12
za 4 febHKC (Ha) 2KCC/CK Kozijnen S4
Zelf
13:30
ZelfHet Dok - Veld 1
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen S5IJsselvogels 3
20:20
21:20
Bo Oppe (S1/S2)Schenkel - Veld 1Zelf
12
za 4 febKCR 6KCC/CK Kozijnen S6
12:00
13:15
ZelfDe Fakkel - Veld 1
12
za 4 febKCR 7KCC/CK Kozijnen S7
10:45
12:00
ZelfDe Fakkel - Veld 1
12
za 4 febErasmus 4KCC/CK Kozijnen S9
12:15
13:30
ZelfErasmus - Hal 3
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen A1PKC/Vertom A1
Zelf
16:35
Dirks, W & Goudriaan, S Schenkel - Veld 1Jurytafel
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen A2KCR A2
14:10
15:10
Ewout BuckmannSchenkel - Veld 1Ouder van Kampen en Schol
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen B1Nieuwerkerk B2
11:05
12:05
M. van der MeerSchenkel - Veld 1Ouder in 't Veld en v.d. Berg
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen C1KZ Danaden C1
13:10
14:10
Marjan BrandsSchenkel - Veld 1Ouder v.d. Berg en Chin Joe Kie
12
za 4 febVEO C2KCC/CK Kozijnen C2
10:45
12:00
Hagendijk, van IJserloo, KnolEssesteyn - Veld 1
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen D1Nieuwerkerk D2
12:20
13:05
Huub VerkuilSchenkel - Veld 1Ouder van Rijnderhoff en Slingerland
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen D2ESDO D1
10:35
11:05
Jan vd BergSchenkel - Veld 1Ouder Borges da Veiga en de Bruijn
12
za 4 febValto E2KCC/CK Kozijnen E1
11:00
12:00
Breidenbach, DortlandVreeloo - Hal 1 A
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen E2KCR E4
09:15
10:00
Femke Wassink (S8)Schenkel - Veld 1 AOuder van Oosten en Ouwens
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen E3KCR E3
08:30
09:00
Raphael Bobbe (A2)Schenkel - Veld 1 COuder de Rijk en Rosloot
12
za 4 febKCC/CK Kozijnen E4KCR E2
09:15
10:00
Eelco HoeksemaSchenkel - Veld 1 BOuder v.d. Meugheuvel en Pols
12
za 4 febKorbis E7KCC/CK Kozijnen E5
12:45
13:45
Verweij, AbafarDe Dreef - Veld 1 B
12
za 4 febKCR F1KCC/CK Kozijnen F1
08:00
09:00
Busi, KuyululuDe Fakkel - Veld 1 4k A
12
za 4 febKCR F3KCC/CK Kozijnen F2
08:00
09:00
Nell, VerweijDe Fakkel - Veld 1 B
12
za 4 febOZC F3KCC/CK Kozijnen F3
10:00
11:00
Rovers, van WingerdenDe Enk - Veld 1 B
12
za 4 febKCR F5KCC/CK Kozijnen F4
08:00
09:00
van Rijswijk, Ng-a-ThamDe Wissel - Veld 1 4k 1 A

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/CK Kozijnen 1 nog onbekend.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties