"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
11
za 28 janFortuna/Delta Logistiek 1KCC/CK Kozijnen S1
Zelf
19:30
ZelfFortuna-hal - Veld 1
11
za 28 janFortuna/Delta Logistiek 2KCC/CK Kozijnen S2
Zelf
17:45
ZelfFortuna-hal - Veld 1
11
za 28 janRohda 2KCC/CK Kozijnen S3
Zelf
16:30
ZelfOokmeer - Veld 1
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen S4Fortuna/Delta Logistiek 3
Zelf
14:20
Wielinga, R. Schenkel - Veld 1Jurytafel
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen S5ADO 2
14:50
15:50
Wim NiesingSchenkel - Veld 1Zelf
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen S6Vriendenschaar (H) 3
17:00
18:00
Niels de Gelder (S5)Schenkel - Veld 1Zelf
11
za 28 janNikantes 2KCC/CK Kozijnen S7
15:15
16:30
ZelfSportgebouw Campus - Veld 1
11
za 28 janNieuwerkerk 8KCC/CK Kozijnen S9
19:30
20:45
ZelfDe Kleine Vink Hal - Veld 1
11
za 28 janNieuwerkerk A1KCC/CK Kozijnen A1
Zelf
13:00
t Hart, Kranendonk, de LangeDe Kleine Vink Hal - Veld 1
11
za 28 janNieuwerkerk A2KCC/CK Kozijnen A2
13:00
14:15
Jeekel, van Kampen, ScholDe Kleine Vink Hal - Veld 1
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen B1Refleks B1
10:00
11:00
Vogelaar, L J OF Menno Kasbergen (S6)Schenkel - Veld 1Ouder Kurt en Onderdijk
11
za 28 janKIOS (N) C1KCC/CK Kozijnen C1
12:45
14:00
van Velzen, v.d. Berg, Chin Joe KieEstafette - Veld 1
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen C2Phoenix C4
16:00
17:00
Huub VerkuilSchenkel - Veld 1Ouder van Eck en Hagendijk
11
za 28 janPhoenix D1KCC/CK Kozijnen D2
10:00
11:00
Arslan, de Bruijn, v.d. HeuvelOosterpoort - Veld 1
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen D3De Meervogels D2
12:40
13:10
Guido AarnoutseSchenkel - Veld 1Ouder Vermeer en v.d. Wal
11
za 28 janWeidevogels E1KCC/CK Kozijnen E1
08:00
09:00
Niesing, SwanbornSporthal Rijneveen - Veld 1 B
11
za 28 janVitesse (Ba) E2KCC/CK Kozijnen E3
09:00
10:00
de Rijk, RoslootBongerdhal - Veld 1 B
11
za 28 janNieuwerkerk E5KCC/CK Kozijnen E4
08:15
09:00
Slingerland, WielkensDe Kleine Vink Hal - Veld 1 4k 1 A
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen E5KOAG E5
09:15
10:00
Jan vd BergSchenkel - Veld 1 BOuder v.d. Wijngaarden en Hoogakker
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen F1KOAG F1
08:30
09:00
Marjan BrandsSchenkel - Veld 1 COuder van Oeveren en Verzijl
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen F2KOAG F2
09:15
10:00
Marjan BrandsSchenkel - Veld 1 AOuder Nell en Verweij
11
wo 25 janKCC/CK Kozijnen F4Dijkvogels F1
17:00
17:30
Jamie HoeksemaSchenkel - Veld 1 4kOuder Ng-a-Tham en van Oeveren
11
za 28 janKCC/CK Kozijnen F4Maassluis F3
09:15
10:00
Lauren Middelkoop (A1)Schenkel - Veld 1 COuder Jongbloed en van Rijswijk

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt uit op zaterdag 11 februari 2023 tegen KZ/Thermo4U 1 om 20:00 uur in sporthal Topsportcentrum De Koog.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

Fanshop vierkant 160x160

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Facebook

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties