Het zaalseizoen 2018-2019 is nog maar net afgelopen en het KNKV heeft reeds de indeling van het zaalseizoen 2019-2020 gepresenteerd voor de wedstrijdteams (indeling overige teams volgt later ....).

De selectie speelt helaas niet meer op het hoogste niveau en krijgt veel nieuwe tegenstanders. Ook Eliza Roest komt naar KCC/SO natural met zijn huidige club HKC en de onvervalste streekderby tegen Nieuwerkerk wordt weer in eren hersteld. Spektakel gegarandeerd!

HKARHKA
1
TOP (A) 1 Arnemuiden
1
KVS/Maritiem 2 Scheveningen
2
KCC/SO natural 1 Capelle aan den IJssel
2
KCC/SO natural 2 Capelle aan den IJssel 
3
HKC (Ha) 1 Hardinxveld-Gies.
3
DSC 3 Eindhoven
4
Rohda (A) 1 Amsterdam 
4
Rohda (A) 2 Amsterdam
5
Fiks 1 Oegstgeest 
5
Blauw-Wit (A) 3 Amsterdam
6
Nieuwerkerk 1 Nieuwerkerk a/d IJssel
6
Nieuwerkerk 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
7
AW/DTV 1  Amsterdam 
7
GKV/Enomics 2 Gorinchem
8
Avanti/Flexcom 1 Pijnacker
8
Avanti/Flexcom 2 Pijnacker
ROKBROKC
1
KCC/SO natural 3 Capelle aan den IJssel
1
TOP (A) 2 Arnemuiden
2
KCR 2   Ridderkerk 
2
TOP/SolarCompleet 4 Sassenheim
3
Tweemaal Zes 2 Maartensdijk
3
BEP 2 Purmerend
4
Oranje Wit (D) 2    Dordrecht 
4
RWA 2 Rhoon   
5
Sporting Delta 2 Dordrecht
5
Excelsior (D) 2 Delft
6
Pernix 2 Leiden 
6
KCC/SO natural 4  Capelle aan den IJssel
7
Meervogels/Fisica 2 Zoetermeer
7
AW/DTV 2 Amsterdam
8
OVVO/De Kroon 2 Maarssen
8
ZKV (Za) 2 Zaandam
R2OAHKB
1
KCC/SO natural 5 Capelle aan den IJssel
1
Wageningen A1 Wageningen
2
Merwde/Multiplaat 4 Sliedrecht
2
LDODK/Rinsma Modeplein A1  Gorredijk 
3
Albatros 3 Zwijndrecht 
3
DOS'46 A1 Nijeveen 
4
IJsselvogels 2 Moordrecht
4
DeetosSnel A1 Dordrecht 
5
DES (D) 3 Delft  
5
KCC/SO natual A1  Capelle aan den IJssel  
6
Weidevogels 2 Bleiswijk
6
KVS/Maritiem A1  Scheveningen
7
KOAG 4 Krimpen aan den IJssel
7
AVO A1  Assen 
 8
WION 3  Rotterdam 
8
DVO/Accountor A1  Bennekom  
BHKC CHKC
1 Maassluis B1 Maassluis  1 Avanti/Flexcom C1  Pijnacker  
2
KCC/SO natural B1  Capelle aan den IJssel  
2
KCC/SO natural C1 Capelle aan den IJssel
3
Fortis B1  Souburg 
3
Valto C1 De Lier 
4
KOAG B1  Krimpen aan den IJssel 
4
ONDO (G) C1 's-Gravenzande
5
PKC/SWKGroep B1  Papendrecht 
5
Vitesse (Ba) C1 Barendrecht
6
ONDO (G) B1 's-Gravenzande 
6
Nieuwerkerk C1 Nieuwerkerk a/d IJssel
7
Oranje Wit (D) B1 Dordrecht 
7
IJsselvogels C1 Moordrecht
 8 Albatros B1  Zwijndrecht  8 Albatros C1 Zwijndrecht

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC 1 nog onbekend.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties