Binnenkort starten de oefenwedstrijden in de zaal weer. Hieronder vind je de reeds geplande wedstrijden. Dit kan nog gewijzigd worden. Voor sommige ploegen zijn we nog op zoek naar een tegenstander

Dinsdag 16 oktober 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
De Meervogels 1
T
zelf 20:45 J. den Dekker / M. van Leeuwen Sporthal Schenkel
S2
De Meervogels 2
T
zelf
19:15
A. Klingenberg Sporthal Schenkel
Dinsdag 30 oktober 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
Fortuna/Delta Logistiek 1
U
zelf
20:30
  Fortuna-hal
S2 Fortuna/Delta Logistiek 2 U zelf 19:00   Fortuna-hal
Zaterdag 3 november 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
DSC 1
T
zelf 16:00 G.C. Vreeswijk / C. Keijman Sporthal Schenkel
S2
DSC 2
T
zelf
17:30
R. Munneke / A. Koolstra Sporthal Schenkel
Dinsdag 6 november 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
B1
Oranje Wit (D) B1
U
zelf 19:00.   Oranje Wit-hal
Zaterdag 10 november 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
DVO/Accountor 1
T
zelf
n.n.b.
Competitie / 1e ronde KL Sporthal Schenkel
S2 DVO/Accountor 2 T zelf n.n.b. Competitie / 1e ronde KL Sporthal Schenkel
S3 SKF 3 T zelf 16:00   Sporthal Schenkel
S5 RWA 4 U zelf 14:30   Sporthal Rhoon
S6 RWA 5 U zelf 15:45   Sporthal Rhoon
A1 DVO/Accountor A1 T zelf 12:30 Maarten Kuif Sporthal Schenkel
A2 DVO/Accountor A2 T zelf 11:00 Ewout Buckmann Sporthal Schenkel
A3 Oranje Wit (D) A3 U zelf 17:45   Oranje Wit-hal 
A4 PKC/SWKGroep A5 U zelf 16:00   PKC-hal
B1 DVO/Accountor B1 T zelf 13:45 Wouter Dirks Sporthal Schenkel
B2 DVO/Accountor B2 T zelf 15:00   Sporthal Schenkel
B3 PKC/SWKGroep B4 U zelf 15:00   PKC-hal
C1 Vriendenschaar (H) C1 T zelf 09:45 n.n.b. Sporthal Schenkel
C2 Vitesse (Ba) C3 U zelf 14:00   Sporthal Ridderpoort
D1 nog niet bekend U zelf n.n.b.    
Dinsdag 13 november 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
A1
Oranje Wit (D) A1
U
zelf 20:15   Oranje Wit-hal
A2
Oranje Wit (D) A2
U
zelf
19:00
  Oranje Wit-hal
Zaterdag 17 november 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
DeetosSnel 1
U
zelf
n.n.b.
Competitie / 2e ronde KL DeetosSnel-hal
S2 DeetosSnel 2 U zelf n.n.b. Competitie / 2e ronde KL DeetosSnel-hal
S3 TOP/SolarCompleet 3 U zelf 16:40   Sporthal de Wasbeek
S4 TOP/SolarCompleet 4 U zelf 15:10   Sporthal de Wasbeek
S5 De Meervogels 3 U zelf 17:15   Sporthal de Veur
S6 De Meervogels 5 U zelf 18:30   Sporthal de Veur
A1 KZ/Thermo4U A1 T zelf 12:20 Jelle Berk / Wouter Dirks Sporthal Schenkel
A2 KZ/Thermo4U A2 T zelf 11:00 Wilco Knops Sporthal Schenkel
A3 Maassluis A2 U zelf 14:45   Sporthal Olympia
A4 Maassluis A3 U zelf 13:30   Sporthal Olympia
B1 Die Haghe B1 T zelf n.n.b. Competitie / 1e ronde HK Sporthal Schenkel
B2 Oranje Wit (D) B2 U zelf 13:00   Oranje Wit-hal
B3 Merwede B3 U zelf 12:00   Sporthal de Lockhorst
C1 DVO/Accountor C1 T zelf 14:45 n.n.b. Sporthal Schenkel
C2 KVS/Maritiem C3 T zelf 13:45 Huub Verkuil Sporthal Schenkel
D1 Weidevogels D1 T zelf 10:00 Jacqueline Dijksman Sporthal Schenekl
D2
NIO D2
U
zelf 12:05   Sporthal de Wilgenring
E/F
Clinic van 09:00-10:00
U
zelf
09:00
  Sporthal Schenkel

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 20 oktober 2018 tegen Groen Geel 1 om 16:00 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties