Hieronder vind je de oefenwedstrijden ter voorbereiding van het seizoen 2018-2019. 

Zaterdag 18 augustus 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
TOP (A) 1
U
zelf 16:00 trainingsweekend in Zeeland Sportpark van Cittersweg
S2
TOP (A) 2
U
zelf
14:00
trainingsweekend in Zeeland Sportpark van Cittersweg
A1/A2 VIOS (Ottersum) A1 T zelf 11:30 Jelle Postma  Sportpark Schenkel
B1 VIOS (Ottersum) A1 T zelf 15:00 Jelle Postma Sportpark Schenkel 
Dinsdag 21 augustus 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1 DeetosSnel 1 U zelf 20:35   Vorrinklaan
S2 DeetosSnel 2 U zelf 19:15   Vorrinklaan
S3
Sporting Delta 2
U
zelf
21:00
  Sportpark Gravensingel
Donderdag 23 augustus 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
A1
Oranje Wit (D) A1
U
      zelf 19:00   Nieuwe Noordpolderweg
A2
Oranje Wit (D) A2
U
zelf
20:30
  Nieuwe Noordpolderweg
Zaterdag 25 augustus 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
Dalto/Klaverbladverzekeringen 1
U
zelf 15:30   Sportpark de Woerd
S2
Dalto/Klaverbladverzekeringen 2
U
zelf
14:00
  Sportpark de Woerd
S3 Toernooi Sparta Zwolle U zelf 14:40 zie programma onderaan Sportcom. De Verbinding
S4 Dalto/Klaverbladverzekeringen 3 U zelf 17:00   Sportpark de Woerd
S5 WION 3 U zelf 13:00   Max Planckplaats
S6 WION 4 U zelf 14:30   Max Planckplaats
A1 Achilles-toernooi U zelf 10:10 zie programma onderaan  Sportpark Pomonaplein
A2 Weidevogels A1 U zelf 16:00   Sportpark Merenveld
A3 Excelsior (D) A1 U zelf 16:00 reserveshirt meenemen! Sportpark Biesland
A4 Sporting Delta A3 U zelf 11:15   Sportpark Gravensingel
B1 Achilles-toernooi U zelf 10:10 zie programma onderaan  Sportpark Pomonaplein
B2 SKF B2 U zelf 10:00   De Groene Velden
B3 Sporting Delta B3 U zelf 10:00   Sportpark Gravensingel
C1 Achilles-toernooi U zelf 09:30 zie programma onderaan  Sportpark Pomonaplein
C2 SKF C2 U zelf 11:00   De Groene Velden
D1 Sporting Delta D1 U zelf 11:00   Sportpark Gravensingel
D2 Sporting Delta D2 U zelf 10:00   Sportpark Gravensingel
Zaterdag 1 september 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
AKC Blauw-Wit (A) 1
U
      zelf 15:30   Joos Banckersweg
S2
AKC Blauw-Wit (A) 2
U
zelf
14:00
  Joos Banckersweg
S3 PKC/SWKGroep 3 U zelf 15:00   Sportpark Andoornlaan
S4 PKC/SWKGroep 4 U zelf 13:30   Sportpark Andoornlaan
S5 Tempo 3 U zelf 11:00   Sportpark Olympiaweg
S6 VEO 5 U zelf 12:30   Sportpark Westvliet
A1 Tempo A1 U zelf 11:30   Sportpark Olympiaweg
A2 Tempo A2 U zelf 12:45   Sportpark Olympiaweg
A3 Victum/War Child A2 U zelf 15:00   Sportpark de Wteringhoek
A4 Avanti/Flexcom A5 U zelf 15:00   Oranje Wit-hal
B1 Tempo B1 U zelf 12:30   Sportpark Olympiaweg
B2 Tempo B2 U zelf 13:45   Sportpark Olympiaweg
C1 Tempo C1 U zelf 13:00   Sportpark Olympiaweg
C2 Tempo C2 U zelf 12:00   Sportpark Olympiaweg
D1 Tempo D1 U zelf 11:00   Sportpark Olympiaweg
D2 Tempo D2 U zelf 10:00   Sportpark Olympiaweg
E1 Toernooi Vriendenschaar (B) U zelf   09:00 tot 13:00 uur Sportpark Groene Zoom
E2 Toernooi Vriendenschaar (B) U zelf   09:00 tot 13:00 uur Sportpark Groene Zoom
E3 Toernooi Vriendenschaar (B) U zelf   09:00 tot 13:00 uur Sportpark Groene Zoom
Dinsdag 4 september 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
PKC/SWKGroep 1
U
zelf 20:45   Sportpark Andoornlaan
S2
PKC/SWKGroep 2
U
zelf
19:30
  Sportpark Andoornlaan
Woensdag 5 september 2018
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
A2
Korbis A1
U
zelf
19:00
  Sportpark de Sniep


Programma Alsem Jeugd League toernooi voor de A1/B1 en C1 op 25 augustus 2018

KCC/SO natural A1

10:10 - 10:45 uur  Groen Geel A1 - KCC/SO natural A1
11:40 - 12:15 uur  KCC/SO natural A1 - Achilles A1
12:30 - 14:00 uur  1 tegen 1
14:55 - 15:30 uur  KCC/SO natural A1 - TOP/SolarCompleet A1

KCC/SO natural B1


10:10 - 10:45 uur  KCC/SO natural B1  - Groen Geel B1
11:00 - 11:35 uur  TOP/SolarCompleet B1 - KCC/SO natural B1
12:30 - 14:00 uur  1 tegen 1
14:15 - 14:50 uur  KCC/SO natural B1 - Achilles B1

KCC/SO natural C1

09:30 - 10:05 uur  KCC/SO natural C1  - TOP/SolarCompleet C1
11:00 - 11:35 uur  Groen Geel C1 - KCC/SO natural C1
12:30 - 14:00 uur  1 tegen 1
14:15 - 14:50 uur  Achilles C1 - KCC/SO natural C1 

De wedstrijden duren 2x15 minuten met 5 minuten pauze. Er gelden de normale KNKV-regels, begin- en eindtijd wordt centraal aangegeven.

Indien er geen poulewinnaar is, wordt de winnaar bepaald aan de hand van:
- onderling resultaat
- doelsaldo
- gescoorde doelpunten
Is er dan nog geen uitkomst, moeten de teams elk 8 strapworpen nemen.

Programma Sparta-toernooi voor KCC/SO natural 3

1e wedstrijd  14:40 uur  Sparta (Zw) 2 - KCC/SO natural 3
2e wedstrijd  16:20 uur  KCC/SO natural 3 - Drachten 2

Wedstrijden duren 2x20 minuten en 5 minuten pauze 

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 8 september 2018 tegen Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties