Hieronder vind je de veldindeling voor het seizoen 2018-2019.

HKAREKA
KCC/SO natural 1 Capelle aan den IJssel DOS'46 2 Nijeveen
Groen Geel 1 Wormer KCC/SO natural 2 Capelle aan den IJssel
Oost-Arnhem 1 Arnhem Blauw-Wit (A) 2 Amsterdam
SCO 1 Oldeholtpade DSC 2 Eindhoven
Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 Reduzum Fortuna/Delta Logistiek 2 Delft
Wageningen 1 Wageningen LDODK/Rinsma Modeplein 2 Gorredijk
OVVO/De Kroon 1 Maarssen    
De Meeuwen 1 Putten    
ROKCROKD
KVS/Maritiem 3 Scheveningen KCC/SO natural 4 Capelle aan den IJssel
TOP/SolarCompleet 4 Sassenheim Nieuwerkerk 3 Nieuwerkerk a/d IJssel
Dalto/Klaverbladverzekeringen 4 Driebergen Oranje Wit (D) 2 Dordrecht
Pernix 2 Leiden Achilles (Hg) 2 Den Haag
KCC/SO natural 3 Capelle aan den IJssel TOP/SolarCompleet 3 Sassenheim
BEP 2 Purmerend DVO/Accountor 3 Bennekom
KVA 2 Amstelveen SKF 3 Veenendaal
KCR 2 Ridderkerk Dalto/Klaverbladverz. 3 Driebergen
R2OR4N
Kinderdijk 2 Alblasserdam Vitesse (Ba) 4 Barendrecht
Juliana 2 Oud Gastel ODO (M) 5 Maasland
KCC/SO natural 5 Capelle aan den IJssel KCC/SO natural 6 Capelle aan den IJssel
ONDO (M) 2 Middelburg Nexus 2 Schiedam
Fortis 3 Oost-Souburg IJsselvogels 4 Moordrecht
DSO (K) 2 Klundert Maassluis 5 Maassluis
Tjoba 2 's- Heer Hendrikskinderen Twist 5 Vlaardingen
RWA 3 Alblasserdam    
S-033S-029
DSO (K) 4 Klundert DeetosSnel 6 Dordrecht
KCC/SO natural 7 Capelle aan den IJssel Erasmus 3 Rotterdam
Nieuwerkerk 9 Nieuwerkerk a/d IJssel Focus 2 Etten-Leur
PKC/SWKGroep 6 Papendrecht HKC (Ha) 5 Hardinxveld-Giessendam
    KCC/SO natural 8 Capelle aan den IJssel
    Korbis 4 Waddinxveen
    Sporting Delta 5 Dordrecht
S-082AHKB
KCC/SO natural 9 Capelle aan den IJssel Fortuna/Delta Logistiek A1 Delft
KCR 10 Ridderkerk KCC/SO natural A1 Capelle aan den IJssel
Korbatjo 3 Oud Beijerland DSC A1 Eindhoven
Nexus 3 Schiedam PKC/SWKGroep A1 Papendrecht
    Oranje Wit (D) A1 Dordrecht
    DeetosSnel A1 Dordrecht
    Nieuwerkerk A1 Nieuwerkerk a/d IJssel
    HKV/Ons Eibernest A1 Den Haag
AOKCA2J
Avanti/Flexcom A1 Pijnacker Reeuwijk A1 Reeuwijk
KCC/SO natural A2 Capelle aan den IJssel Kinderdijk A2 Alblasserdam
PKC/SWKGroep A2 Papendrecht DVS'69 A1 Hendrik-Ido-Ambacht
Sporting Delta A1 Dordrecht Korbis A1 Waddinxveen
Tilburg A1 Tilburg KCC/SO natural A3 Capelle aan den IJssel
Fortis A1 Oost-Souburg Twist A1 Vlaardingen
TOP (A) A1 Arnemuiden KCR A2 Ridderkerk
Vriendenschaar (Ha) A1 hardinxveld-Giessendam    
A-028BHKD
IJsselvogels A2 Moordrecht PKC/SWKGroep B1 Papendrecht
KCC/SO natural A4 Capelle aan den IJssel Fortuna/Delta Logistiek B1 Delft
KOAG A2 Krimpen aan den IJssel ONDO (G) B1 's-Gravenzande
Vriendenschaar (B) A2 Bodegraven KCC/SO natural B1 Capelle aan den IJssel
    KOAG B1 Krimpen aan den IJssel
    Fortis B1 Oost-Souburg
    Maassluis B1 Maassluis
    De Meervogels B1 Zoetermeer
B2MCHKC
KOAG B2 Krimpen aan den IJssel ONDO (G) C1 's-Gravendeel
ADO (G) B1 's-Gravendeel Albatros C1 Zwijndrecht
Kinderdijk B1 Alblasserdam KCC/SO natual C1 Capelle aan den IJssel
KCC/SO natural B2 Capelle aan den IJssel Nieuwerkerk C1 Nieuwerkerk a/d IJssel
B-034   KOAG C1 Krimpen aan den IJssel
KCC/SO natural B3  Capelle aan den IJssel  DeetosSnel C1 Dordrecht
Nikantes B1  Hoogvliet Rotterdam  Sporting Delta C1 Dordrecht
Olympia (S) B2 Spijkenisse Maassluis C1 Maassluis
Vriendenschaar (B) B2  Bodegraven     
C-066D-028
IJsselvogels C3 Moordrecht KCC/SO natural D1 Capelle aan den IJssel
KCC/SO natural C2 Capelle aan den IJssel NIO D1 Rotterdam
Korbis C4 Waddinxveenl OZC D1 Rotterdam
Vriendenschaar (B) C2 Bodegraven Twist D1 Vlaardingen
D-062E-034
KCC/SO natual D2 Capelle aan den IJssel Gemini E1 Gouda
Olympia (S) D3 Schiedam IJsselvogels E1 Moordrecht
't Capproen D1 Hellevoetsluis KCC/SO natural E1 Capelle aan den IJssel
Vitesse (Ba) D3 Barendrecht Korbis E2 Waddinxveen
E-068E-200
IJsselvogels E2 Moordrecht Avanti/Flexcom E8 Pijnacker
KCC/SO natural E2 Capelle a/d IJssel KCC/SO natural E3 Capelle aan den IJssel
Nieuwekerk E5 Nieuwerkerk a/d IJssel KOAG E3 Krimpen aan den IJssel
Weidevogels E1 Bleiswijk Nieuwerkerk E9 Nieuwerkerk a/d IJssel
F-006F-026
De Meervogels F1 Zoetermeer KCC/SO natural F2 Capelle aan den IJssel
KCC/SO natural F1 Capelle aan den IJssel Korbis F1 Waddinxveen
Nieuwerkerk F1 Nieuwekerk a/d IJssel Nieuwerkerk F2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Vriendenschaar (B) F1 Bodegraven Weidevogels F1 Bleiswijk

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 27 oktober 2018 tegen Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties