Indeling van het zaalseizoen 2018-2019 voor de wedstrijdteams (overige teams volgt later ....)

KLRKL
1
DOS´46 1 Nijeveen
1
DOS'46 2 Nijeveen
2
DVO/Accountor 1 Bennekom
2
DVO/Accountor 2 Bennekom
3
KCC/SO natural 1 Capelle a/d IJssel
3
KCC/SO natural 2 Capelle a/d IJssel
4
DeetosSnel 1 Dordrecht 
4
DeetosSnel 2 Dordrecht
5
TOP/Quoratio 1 Sassenheim
5
TOP/Quoratio 2 Sassenheim
6
Blauw-Wit (A) 1 Amsterdam
6
BLauw-Wit (A) 2 Amsterdam
7
KZ/Hiltex 1 Koog aan de Zaan
7
KZ/Hiltex 2 Koog aan de Zaan
8
PKC/SWKGroep 1 Papendrecht
8
PKC/SWKGroep 2 Papendrecht
9
Fortuna/Delta Logistiek 1 Delft
9
Fortuna/Delta Logistiek 2 Delft
10
LDODK/Rinsma Modeplein 1  Terwispel/Gorredijk
10
LDODK/Rinmsa Modeplein 2  Terwispel/Gorredijk
ROKDROKB
1
KZ/Hiltex 3 Koog aan de Zaan
1
TOP/SolarCompleet 4 Sassenheim
2
Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 2    Grou
2
Valto 2 De Lier
3
KCC/SO natural 3 Capelle a/d IJssel
3
KVS/Maritiek 3 Scheveningen
4
Dalto/Klaverbladverz. 3    Driebergen
4
Tempo 2 Alphen aan den Rijn   
5
Blauw-Wit (A) 4 Amsterdam
5
KCC/SO natural 4 Capelle a/d IJssel
6
SCO 2 Oldeholtpade
6
Excelsior (D) 2 Delft
7
Wageningen 2 Wageningen
7
TOP (A) 2 Arnemuiden
8
AKC (Al) 2 Almelo
8
SDO/BlijWerkt 2 Kamerik
R3UAHKA
1
Sperwers 2 Rotterdam
1
KCC/SO natural A1 Capelle a/d IJssel
2
Ventura Sport 2 Strijen
2
DSC A1  Eindhoven 
3
Twist 3 Vlaardingen
3
Achilles (Hg) A1  Den Haag 
4
KCC/SO natural 5 Capelle a/d IJssel
4
HKV/Ons Eibernest A1  Den Haag 
5
Nieuwerkerk 5 N'kerk aan den IJssel  
5
Groen Geel A1  Wormer 
6
Gemini 2 Gouda
6
TOP/SolarCompleet A1  Sassenheim 
7
KCR 4 Ridderkerk
7
Fortuna/Delta Logistiek A1  Delft 
 8
Keep Fit '70 2  Roosendaal 
8
DeetosSnel A1  Dordrecht 
A1G BHKC
1 Maassluis A1 Maassluis  1 TOP/SolarCompleet B1  Sassenheim 
2
Korbis A1  Waddinxveen 
2
Die Haghe B1 Den Haag
3
KOAG A1  Krimpen a/d IJssel 
3
Maassluis B1 Maassluis
4
Albatros A1  Zwijndrecht 
4
Avanti/Flexcom B1 Pijnacker
5
KCC/SO natural A2  Capelle a/d IJssel 
5
KCC/SO natural B1 Capelle a/d IJssel
6
ONDO (G) A1  's-Gravenzande 
6
Fortuna/Delta Logistiek B1 Delft
7
IJsselvogels A1  Moordrecht 
7
Tempo B1 Alphen a/d Rijn
 8 Vriendenschaar (B) A1  Bodegraven  8 Sporting Delta B1 Dordrecht
CHKD 
1
ONDO (G) C1 's-Gravenzande
 
   
2
Maassluis C1 Maassluis 
 
   
3
KVS/Maritiem C1 Scheveningen
 
   
4
Fortuna/Delta Logistiek C1 Delft
 
   
5
Nieuwerkerk C1 N'kerk a/d IJssel
 
   
6
Oranje Wit (D) C1 Dordrecht
 
   
7
KCC/SO natural C1 Capelle a/d IJssel
 
   
8 Valto C1 De Lier      

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 22 december 2018 tegen Blauw-Wit (A) 1 om 19:30 uur in sporthal Blauw-Withal.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties