Zaterdag 21 oktober 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
DOS'46 1
T
      zelf    17:00 J.C. Vries / R. Dijkamp  Sporthal Schenkel
S2
DOS'46 2
T
zelf
15:30
R. Zwart / C. Pluister   Sporthal Schenkel
Donderdag 26 oktober 2017 
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1 DeetosSnel 1 U zelf 21:15   DeetosSnel-hal
S2 DeetosSnel 2 U zelf 20:00   DeetosSnel-hal
Zaterdag 28 oktober 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
Wageningen 1
T
zelf
20:15
P. Kuyer / H. van Holland  Sporthal Schenkel
S2
Wageningen 2
T
zelf
18:45
G. Vreeswijk / C. Keijman     Sporthal Schenkel
S3 Groen Geel 3 T  zelf     17:25 O.J. Leeverink  Sporthal Schenkel 
S4 Dalto/Klaverbladverzekeringen 3    T       zelf      16:10 L. Stolk Sporthal Schenkel
S5 Weidevogels 3  U zelf 13:00   SRC Rottemeren
S6 Weidevogels 4  U zelf 16:45   SRC Rottemeren
A1 Groen Geel A1  T zelf 14:45 H. Godijn  Sporthal Schenkel 
A2 Groen Geel A2   T zelf 13:30 Joost Schellaars   Sporthal Schenkel
A3
De Meervogels A2
U
zelf
12:15
  Sporthal de Veur
A4
Kinderdijk A3
U
zelf
12:30
  Sporthal Molenzicht
A5 De Meervogels A4 U zelf 13:30   Sporthal de Veur 
A6 De Meervogels A5 U zelf 14:45   Sporthal de Veur
B1 Groen Geel B1      T 11:00 12:10 L. Laban  Sporthal Schenkel
B2 ONDO (G) B2 T 10:00 11:00 N. Schram  Sporthal Schenkel
C1 Groen Geel C1 T 09:00 10:00 Marjan Brands  Sporthal Schenkel
C2 Groen Geel C2 T 08:30 09:00 Stephan Mosheuvel  Sporthal Schenkel
D1 Avanti (P) D1 U 12:00 13:00   Sporthal de Viergang 
Dinsdag 31 oktober 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
Fortuna/Delta Logistiek 1             
U
      zelf    20:45   Fortuna-hal
S2
Fortuna/Delta Logistiek 2
U
zelf
19:30
  Fortuna-hal                   
A1 Oranje Wit (D) A1 U zelf 19:30   Oranje Wit hal
A2 Oranje Wit (D) A2 T zelf 20:00 Wim Houwerzijl  Sporthal Schenkel
Zaterdag 4 november 2017
team
tegenstander
u/t
verz.
aanv.
scheidsrechteraccommodatie
S1
TOP/SolarCompleet 1
T
zelf
20:15
M. Winters / assistent Sporthal Schenkel
S2
TOP/SolarCompleet 2
T
zelf
18:50
B. Hesselink / J. Raanhuis   Sporthal Schenkel
S3 TOP/SolarCompleet 3  T zelf 17:30 J. Goeseije Sporthal Schenkel
S4 Unitas/Perspectief 3 T       zelf      16:15 R. van Heiningen  Sporthal Schenkel
S5 Merwede/Multiplaat 3 U zelf 14:30   Sporthal de Stoep
S6 Merwede/Mulitplaat 4 U zelf 13:15   Sporthal de Stoep
S8 Kinderdijk 5 U zelf 15:55   Sporthal Molenzicht
A1 TOP (A) A1  T zelf 11:30 L. Laban + assistent   Sporthal Schenkel 
A2 DVO/Accountor A2   T zelf 12:45 n.n.b.  Sporthal Schenkel
A3
Oranje Wit (D) A3
U
zelf
14:15
  Oranje Wit-hal
A4
Oranje Wit (D) A4
U
zelf
15:30
  Oranje Wit-hal
A5 Reeuwijk A2  U zelf 14:30   Sporthal de Meerkoet
B1 OVVO/De Kroon B1      T 13:00 14:00 Sander Souren  Sporthal Schenkel
B2 OVVO/De Kroon B2 T 14:15 15:15 Marjan Brands Sporthal Schenkel
C1 DVO/Accountor C1 T 08:30 09:30 Jelle Postma   Sporthal Schenkel
C2 IJsselvogels C2  U 11:00 12:00   Sporthal Zuidplas 
C3 Maassluis C2 U 14:30 15:30   Sporthal Olympia 
D1 PKC/SWKGroep D2 T 09:30 10:30 Stephan Mosheuvel Sporthal Schenkel
D2 Kinderdijk D2  U 09:45 10:50   Sporthal Molenzicht
E/F Clinic van de selectie T zelf 08:30 Clinic is van 08:30-09:15 Sporthal Schenkel

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/SO natural 1 nog onbekend.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties