Hieronder vind je de indeling van de teams voor het veldseizoen 2017-2018. Bij de ploegen uit het breedtekorfbal bestaan sinds komend seizoen geen klassen meer, maar worden de poules aangegeven met een nummer. 

EKAREKA
1
AW/DTV 1 Amsterdam
1
AW/DTV 2 Amsterdam
2
Blauw-Wit (A) 1 Amsterdam
2
Blauw-Wit (A) 2 Amsterdam
3
Fortuna/Delta Logistiek 1 Delft
3
Fortuna/Delta Logistiek 2 Delft
4
KCC/SO natural 1 Capelle aan den IJssel
4
KCC/SO natural 2 Capelle aan den IJssel
5
KZ/Hiltex 1 Koog aan de Zaan
5
KZ/Hiltex 2 Koog aan de Zaan
6
LDODK/Rinsma Fashion 1 Terwispel/Gorredijk
6
LDODK/Rinsma Fashion 2 Terwispel/Gorredijk
ROKBROKA
1
KCC/SO natural 3 Capelle aan den IJssel
1
Avanti (P) 2 Pijnacker
2
KVS/Maritiem 3 Scheveningen
2
Blauw-Wit (A) 3 Amsterdam
3
Nieuwerkerk 3 Nieuwerkerk a/d IJssel
3
DSC 3 Eindhoven
4
Oranje Wit (D 2 Dordrecht
4
Groen Geel 3 Wormer
5
Telstar/de Register Makelaar 2 Hoevelaken
5
HKV/Ons Eibernest 2 Den Haag
6
TOP/Quoratio 3 Sassenheim
6
KCC/SO natural 4 Capelle aan den IJssel
7
Tweemaal Zes 2 Maartensdijk
7
KZ/Hiltex 3 Koog aan de Zaan
8
VEO 2 Voorburg
8
ZKV (Za) 2 Zaandam
R3TR4P
1
Fortis 4 Oost-Souburg
1
Erasmus 2 Rotterdam
2
KCC/SO natural 5 Capelle aan den IJssel
2
HKC (Ha) 5 Hardinxveld-Giessendam
3
KCR 4 Ridderkerk
3
KCC/SO Natural 6 Capelle aan den IJssel
4
KOAG 4 Krimpen a/d IJssel
4
KOAG 5 Krimpen aan den IJssel
5
Nieuwerkerk 4 Nieuwerkerk a/d IJssel
5
Nikantes 2 Rotterdam Hoogvliet
6
Rust Roest 5 Eindhoven
6
OZC 3 Maasland
7
Vriendenschaar (B) 3 Bodegraven
7
Thor (R) 2 Rotterdam
8
Vriendenschaar (H) 3 Hardinxveld-Giessendam
8
Twist 5 Vlaardingen
Poule 23Poule 16
1
VIOS (W) 2 Willemstad NB
1
Korbis 3 Waddinxveen
2
KCC/SO natural 7 Capelle aan den IJssel
2
Eureka 1 Rotterdam
3
Oranje Wit (D) 7 Dordrecht
3
KCC/SO natural 8 Capelle aan den IJssel
4
PKC/SWKGroep 8 Papendrecht
4
NIO 4 Rotterdam
 5 Trekvogels 1 Rotterdam    5 Fortuna/Delta Logistiek 7   Delft 
 6 OZC 5 Rotterdam   6  Kinderdijk 4  Alblasserdam 
 7 DeetosSnel 5 Dordrecht   7  Oranje Wit (D) 6  Dordrecht 
Poule 49Poule 82
1
DES (D) 6 Delft
1
Nieuwerkerk 9 N'kerk aan den IJssel
2
IJsselvogels 5 Moordrecht
2
Dijkvogels 4 Maasdijk
3
KCC/SO natural 9 Capelle aan den IJssel
3
KCC/SO natural 10 Capelle aan den IJssel
4
KCR 6 Ridderkerk
4
Furtura 6 Den Haag
AHKBA1G
1
DeetosSnel A1  Dordrecht
1
IJsselvogels A1 Moordrecht
2
DSC A1  Eindhoven
2
KCC/SO natural A2 Capelle aan den IJssel
3
Fortuna/Delta Logistiek A1 Delft
3
Maassluis A1 Maassluis
4
Groen Geel A1 Wormer
4
Nieuwerkerk A2 N'kerk aan den IJssel
5
KCC/SO natural A1 Capelle aan den IJssel  
5
ONDO (G) A1 's-Gravenzande
6
Oranje Wit (D) A1 Dordrecht
6
Velocitas A1 Leiderdorp
7 PKC/SWKGroep A1 Papendrecht  7 Vitesse (Ba) A2 Barendrecht
8 Vitesse (Ba) A1  Barendrecht   8 Weidevogels A1 Bleiswijk
A2JPoule 15 
1
Avanti (P) A2 Pijnacker
KCC/SO natural A4 Capelle aan den IJssel   
2
Dijkvogels A1 Maasdijk
PKC/SWKGroep A5 Papendrecht
3
KCC/SO natural A3 Capelle aan den IJssel
3
WION A1 Rotterdam
4
Maassluis A2 Maassluis 
Korbis A2 Waddinxveen
5
Valto A2 De Lier      
6
Vriendenschaar (B) A1 Bodegraven      
7
Weidevogels A2 Bleiswijk
 
   
Poule 52 
1
DeetosSnel A4                         Dordrecht
 
   
2
ADO (G) A2 's-Gravendeel
 
   
3
KCC/SO natural A5 Capelle aan den IJssel  
 
   
4
Ventura Sport A2 Strijen
 
   
BHKDB2P
1
DeetosSnel B1 Dordrecht
1
ADO (G) B1 's-Gravendeel
2
DSC B1 Eindhoven
2
DeetosSnel B1 Dordrecht
3
Fortis B1 Oost-Souburg
3
HKC (Ha) B1 Hardinxveld-Giessendam       
4
KCC/SO natural B1 Capelle aan den IJssel
4
KCC/SO natural B2 Capelle aan den IJssel
5
Oranje Wit (D) B1 Dordrecht
5
KOAG B2 Krimpen aan den IJssel
6
PKC/SWKGroep B1 Papendrecht
6
Oranje Wit (D) B2 Dordrecht
7
Sporting Delta B1 Dordrecht
7
Vitesse (Ba) B2 Barendrecht
8
Tilburg B1 Tilburg
 
   
CHKCC2I
1
Achilles (Hg) C1 Den Haag
1
Fortuna/Delta Logist. C2  Delft
2
DVO/Accountor C1 Bennekom
2
IJsselvogels C1 Moordrecht
3
Fortuna/Delta Logistiek C1  Ridderkerk
3
KCC/SO Natural C2 Capelle aan den IJssel
4
HKV/Ons Eibernest C1 Den Haag
4
Weidevogels C1 Bleiswijk
5
KCC/SO natural C1 Capelle aan den IJssel
 
   
6
Kinderdijk C1 Alblasserdam
 
   
7
Maassluis C1 Maassluis
 
   
8
ONDO (G) C1 's-Gravenzande
 
   
Poule 49Poule 14 
1
KCC/SO natural C3 Capelle aan den IJssel
1
Korbis D1 Waddinxveen
2
KOAG C3 Krimpen aan den IJssel
2
Vitesse (Ba) D2 Barendrecht
3
Reeuwijk C1 Reeuwijk
3
KCC/SO natural D1 Capelle aan den IJssel
4
Nieuwerkerk C2 N'kerk aan den IJssel
4
WION D1 Rotterdam
Poule 66Poule 74
1
Sperwers D1 Rotterdam
1
Twist E1 Vlaardingen
2
KCC/SO natural D2 Capelle aan den IJssel
2
KCC/SO natural E1 Capelle aan den IJssel
3
OZC D1 Rotterdam
3
NIO E3 R'dam Schiebroek
4
RWA D2 Poortugaal
4
Sperwers E1 Rotterdam
Poule 84Poule 39
1
IJsselvogels E3 Moordrecht
1
Korbis F2 Waddinxveen
2
Korbis E2 Waddinxveen
2
KOAG F1 Krimpen aan den IJssel
3
Vriendenschaar (B) E2 Bodegraven
3
KCC/SO natural F1 Capelle aan den IJssel
4
KCC/SO natural E2 Capelle aan den IJssel
4
Nieuwerkerk F2 N'kerk aan den IJssel
Poule 70 
1
Vriendenschaar (B) F1 Bodegraven      
2
Nieuwerkerk F1 N'kerk aan den IJssel      
3
KCC/SO natural F2 Capelle aan den IJssel      
4
SDO/VerzuimVitaal F1 Kamerik      

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 15 december 2018 tegen PKC/SWKGroep 1 om 20:00 uur in sporthal Schenkel.

kangoeroeklup

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties