Klik op de foto voor grotere weergave. Foto's in presentatieformaat vind je hier.
Dames
1 Adriënne van Ofwegen
3 Mariska Brands
5 Milou Wierenga
7 Tessa Noordzij
8 Manouk de Vries
9 Jet Ittmann
13 Mandy Biesbroek
16 Chantal Kalkman
23 Renate van der Kooij
27 Laura Boers
Heren
6 Eliza Roest
10 Gertjan Meerkerk
11 Mark Behrens
14 Sven Wierenga
15 Steven Verhoeff
17 Wouter Schippers
18 Jack Potter
22 Stefan Dekkers
24 Stephan Groeneweg
25 Christian Dekkers
Coaches/trainers: Richard van Vloten en Marc Verberk (S1), Robin Diepenhorst (S2)
Fysieke trainers: Daan Veulings
Teammanager: Nelis Vaane
Fysiotherapeut: Chantal Meijer
Verzorging: Digna Taal
Assistent verzorging: Wim Sala
Videoanalyse: Mark van der Waaij en Stephan Mosheuvel
 
1 Adriënne van Ofwegen
Geboortedatum: 17-3-1993
Vorige clubs: Korbis
Hoogtepunten:
- veld- en zaalkampioen met Korbis 1 (2010-2011)
- voorselectie Jong Oranje (2012-2013)
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014, 2014-2015 en 2015-2016
- Kampioenschap veld 2013-2014 met promotie naar de Ereklasse
- Zaalkampioen Hoofdklasse 2014-2015 en kruisfinales
6 Eliza Roest
Geboortedatum: 10-8-1991
Vorige clubs: GKV/Economics
Hoogtepunten:
- Kruisfinales met GKV/Enomics
3 Mariska Vos-Brands
Geboortedatum: 14-9-1988
Vorige clubs: WION, Deetos
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioenschap aspiranten
- Kruisfinale Nederlands kampioenschap junioren
- Kampioenschap in de zaal met promotie naar de hoofdklasse
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014, 2014-2015 en 2015-2016
- Kampioenschap veld 2013-2014 met promotie naar de Ereklasse
10 Gertjan Meerkerk
Geboortedatum: 27-5-1993
Vorige clubs: Vriendenschaar, GKV/Economics
Hoogtepunten:
- Kruisfinales met GKV/Enomics tegen DOS'46
 

5 Milou Wierenga
Geboortedatum: 6-10-1993
Hoogtepunten:
- Nederlands Kampioenschappen in D, C en B
- Kampioen van Nederland zaal en veld D-pupillen 2005-2006
- Kampioen van Nederland veld C-aspiranten 2007-2008
- Kampioen van Nederland zaal B-aspiranten 2009-2010
- Kruisfinales hoofdklasse zaal A-junioren 2012-2013
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014, 2014-2015 en 2015-2016
- Kampioenschap veld met promotie naar de Ereklasse 2013-2014

11 Mark Behrens
Geboortedatum: 20-3-1994
Hoogtepunten:
7 Tessa Noordzij
Geboortedatum: 29-7-1995
Hoogtepunten:
- Nederlands Kampioenschappen in D, C en B
- Kampioen van Nederland zaal en veld D-pupillen 2005-2006
- Kampioen van Nederland veld C-aspiranten 2007-2008
- Kampioen van Nederland zaal B-aspiranten 2009-2010
- Kruisfinales hoofdklasse zaal A-junioren 2012-2013
14 Sven Wierenga
Geboortedatum: 8-1-1992
Hoogtepunten:
- behalen Nederlands kampioenschap zaal met de B1 2007-2008
- 3e bij het Districtskampioenschap zaal met de A1 2008-2009
- 1e bij het Districtskampioenschap veld met de A1 2009-2010
- behalen Nederlands kampioenschap als trainer van de C1 2010-2011
8 Manouk de Vries
Geboortedatum: 3-5-1991
Vorige clubs: Weidevogels
Hoogtepunten:
-
15 Steven Verhoeff
Geboortedatum: 26-7-1988
Hoogtepunten:

9 Jet Ittmann
Geboortedatum: 16-4-1992
Hoogtepunten:
- Nederlandse Kampioenschappen in de D, C en B
- promotie naar de hoofdklasse in de A
- Kampioen Veld Senioren seizoen 2013-2014
- Play-offs zaalseizoen 2013-2014, 2014-2015 en 2015-2016

17 Wouter Schippers
Geboortedatum: 8-10-1991
Hoogtepunten:

13 Mandy Biesbroek
Geboortedatum: 22-8-1995
Vorige clubs: DVS'69, Vitesse
Hoogtepunten:
-

18 Jack Potter
Geboortedatum: 5-3-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
- Nederlands team onder 19 jaar

16 Chantal Kalkman
Geboortedatum: 4-4-1996
Hoogtepunten:
- Nederlands Kampioenschappen in de D, C en B
- Kampioen van Nederland veld B-aspiranten 2011-2012
- Play offs hoofdklasse zaal A-junioren 2012-2013

22 Stefan Dekkers
Geboortedatum: 22-1-1993
Vorige clubs: CKV Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
-
23 Renate van der Kooij
Geboortedatum: 21-6-1997
Vorige clubs: CKV Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
- Nederlands zaalkampioen Hoofdklasse KCC B1, 2012-2013
24 Stephan Groeneweg
Geboortedatum: 20-4-1996
Hoogtepunten:
- Wereldkampioen met Nederlands team <16 2011-2012
- Wereldkampioen met Nederlands team <19 2013-2014 en 2014-2015
- Nederlands kampioen B1 2011-2012
- Kruisfinale A1 2012-2013
27 Laura Boers
Geboortedatum: 6-3-1996
Vorige clubs: KOAG
Hoogtepunten:
-
25 Christian Dekkers
Geboortedatum: 22-1-1993
Vorige clubs: Nieuwerkerk
Hoogtepunten:
-
 

 

   
    
Trainer/coach S1
Richard van Vloten
Vorige clubs als speler: Phoenix, HKV, Ons Eibernest, HKV/Ons Eibernest, DKOD, DVO en Jong Oranje <23 jaar
Als trainer: Odik, SKF Veenendaal, Riviera (Ri4a), Antwerpen, DSC
Hoogtepunten als speler
- promoties met HKV/Eibernest
- uitverkiezing van Jong Oranje
Als trainer:
- promotie met Odik naar overgangsklasse veld en zaal
- bereiken kruisfinale veld en zaal met Rviera
- DSC van Overgangsklasse naar de Korfbal League

Trainer/coach S1
Marc Verberk
Vorige clubs als speler: DETO, DSC
Als trainer: DSC, DSC jeugd
Hoogtepunten als speler: 
- promotie naar overgangsklasse
Als trainer:
- promotie met DSC A naar hoofdklasse en behalen (kruis)finales

Trainer/coach S2 Robin Diepenhorst
Hoogtepunten:
- diverse Nederlandse jeugd kampioenschappen
Fysieke trainer
Daan Veulings
Vorige clubs: OZC, Bolnes

Teambegeleider S1
Nelis Vaane
Vorige clubs als speler: Charlois, Rozenburg
Vorige clubs als trainer: Weidevogels, Fides Pacta, Rozenburg, De Kapellen 2, KCC 2 

Fysiotherapeut
Chantal Meijer
Eigenaresse Fysiotherapie Schenkel
Verzorger
Digna Taal
Assistent verzorger
Wim Sala
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioen G-korfbal
Videoanalist
Mark van der Waaij
Videoanalist
Stephan Mosheuvel

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 27 oktober 2018 tegen Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties