Klik op de foto voor grotere weergave.
Dames
1 Adriënne van Ofwegen
2 Rosanne Visscher
3 Mariska Brands
4 Sanne Broeksma
5 Milou Wierenga
7 Tessa Noordzij
8 Manouk de Vries
9 Jet Ittmann
13 Demi van Oosten
16 Chantal Kalkman
Heren
6 Michiel Last
10 Nik van der Steen
11 Mark Behrens
12 Patrick Muurling
14 Sven Wierenga
15 Steven Verhoeff
18 Jack Potter
19 Michael van den Berg
22 Stefan Dekkers
24 Stephan Groeneweg
Coaches/trainers: Jan Bongers en Arthur Carolus (S1), Robin Diepenhorst (S2)
Fysieke trainers: Daan Veulings en Raoull Hoogendijk
Teammanager: Nelis Vaane (S1), Jan van der Steen (S2)
Fysiotherapeut: Chantal Meijer
Verzorging: Digna Taal
Assistent verzorging: Wim Sala
Videoanalyse: Mark van der Waaij en Stephan Mosheuvel
 
1 Adriënne van Ofwegen
Geboortedatum: 17-3-1993
Vorige clubs: Korbis
Hoogtepunten:
- veld- en zaalkampioen met Korbis 1 (2010-2011)
- voorselectie Jong Oranje (2012-2013)
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014
- Kampioenschap veld 2013-2014 met promotie naar de Ereklasse
- Zaalkampioen Hoofdklasse 2014-2015 en kruisfinales
6 Michiel Last
Geboortedatum: 18-12-1986
Hoogtepunten:
- 1x 4e van NL in de aspiranten
- 1x 2e van NL in de aspiranten
- 2x NL kampioen in de aspiranten
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014
- Kampioenschap veld 2013-2014 met promotie naar de Ereklasse
2 Rosanne Visscher
Geboortedatum: 12-2-1987
Vorige clubs: Tempo
Hoogtepunten:
10 Nik van der Steen
Geboortedatum: 6-10-1993
Hoogtepunten:
 

3 Mariska Brands
Geboortedatum: 14-9-1988
Vorige clubs: WION, Deetos
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioenschap aspiranten
- Kruisfinale Nederlands kampioenschap junioren
- Kampioenschap in de zaal met promotie naar de hoofdklasse
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014
- Kampioenschap veld 2013-2014 met promotie naar de Ereklasse

11 Mark Behrens
Geboortedatum: 20-3-1994
Hoogtepunten:
4 Sanne Broeksma
Geboortedatum: 26-5-1985
Vorige clubs: Tempo
Hoogtepunten:
- Play offs seizoen 2011-2012 met Tempo
 
12 Patrick Muurling
Geboortedatum: 12-10-1989
Vorige clubs: DeetosSnel
Hoogtepunten:
5 Milou Wierenga
Geboortedatum: 6-10-1993
Hoogtepunten:
- Nederlands Kampioenschappen in D, C en B
- Kampioen van Nederland zaal en veld D-pupillen 2005-2006
- Kampioen van Nederland veld C-aspiranten 2007-2008
- Kampioen van Nederland zaal B-aspiranten 2009-2010
- Kruisfinales hoofdklasse zaal A-junioren 2012-2013
- Hoofdklasse finale zaal 2013-2014
- Play-offs zaal 2013-2014
- Kampioenschap veld met promotie naar de Ereklasse 2013-2014
14 Sven Wierenga
Geboortedatum: 8-1-1992
Hoogtepunten:
- behalen Nederlands kampioenschap zaal met de B1 2007-2008
- 3e bij het Districtskampioenschap zaal met de A1 2008-2009
- 1e bij het Districtskampioenschap veld met de A1 2009-2010
- behalen Nederlands kampioenschap als trainer van de C1 2010-2011
7 Tessa Noordzij
Geboortedatum: 29-7-1995
Hoogtepunten:
- Nederlands Kampioenschappen in D, C en B
- Kampioen van Nederland zaal en veld D-pupillen 2005-2006
- Kampioen van Nederland veld C-aspiranten 2007-2008
- Kampioen van Nederland zaal B-aspiranten 2009-2010
- Kruisfinales hoofdklasse zaal A-junioren 2012-2013
15 Steven Verhoeff
Geboortedatum: 26-7-1988
Hoogtepunten:
8 Manouk de Vries
Geboortedatum: 3-5-1991
Vorige clubs: Weidevogels
Hoogtepunten:
18 Jack Potter
Geboortedatum: 5-3-1986
Vorige clubs: OZC
Hoogtepunten:
- Nederlands team onder 19 jaar
9 Jet Ittmann
Geboortedatum: 16-4-1992
Hoogtepunten:
- Nederlandse Kampioenschappen in de D, C en B
- promotie naar de hoofdklasse in de A
19 Michael van den Berg
Geboortedatum: 8-3-1991
Vorige clubs: Ten Donck, OZC
Hoogtepunten:
- kampioenschap bij OZC met S1 en A1

13 Demi van Oosten
Geboortedatum: 31-1-1995
Vorige clubs: Fortuna, Eibernest
Hoogtepunten:
- Basis Nederlands team <16
- Nederlands kampioen veld Hoofdklasse C en B
- Play offs Hoofdklasse A 2013 en 2014
- Veldfinale Hoofdklasse A 2013 en 2014
- District NK C zaal en veld (Eibernest)
- Zaal NK Hoofdklasse C en B (2x 2e).

22 Stefan Dekkers
Geboortedatum: 22-1-1993
Vorige clubs: Nieuwerkerk
Hoogtepunten:

16 Chantal Kalkman
Geboortedatum: 4-4-1996
Hoogtepunten:
- Nederlands Kampioenschappen in de D, C en B
- Kampioen van Nederland veld B-aspiranten 2011-2012
- Play offs hoofdklasse zaal A-junioren 2012-2013

24 Stephan Groeneweg
Geboortedatum: 20-4-1996
Hoogtepunten:
- Wereldkampioen met Nederlands team <16 2011-2012
- Wereldkampioen met Nederlands team <19 2013-2014 en 2014-2015
- Nederlands kampioen B1 2011-2012
- Kruisfinale A1 2012-2013
 

23 Laura Boers
Geboortedatum: 6-3-1996
Vorige clubs: KOAG
Hoogtepunten:

   
    

Trainer/coach S1
Jan Bongers
Hoogtepunten als speler:
Vorige clubs: HKV, Ons Eibernest, HKV/Ons Eibernest
Hoogtepunten:
- 5x deelname aan NK's, 5x finale, 1 maal winst in de junioren
- 9 interlands junioren/jong Oranje
- deelname aan EK met jong Oranje in Marbella

Hoogtepunten als trainer/coach:
Vorige clubs: HKV, HKV/Ons Eibernest, Fiducia
Hoogtepunten:
- diverse kampioenschappen met jeugdploegen
- Fiducia kampioen veld (2e klasse)
- HKV/Ons Eibernest: kampioenschap veld overgangsklasse en hoofdklasse; kampioenschap zaal overgangsklasse
- 2 x kruisfinales zaal voor promotie naar de korfballeague
- kampioen veld hoofdklasse 2013-2014 met KCC/Delta Logistiek
- finale playoffs voor promotie naar league 2013-2014 met KCC/Delta Logistiek
- kampioen zaal hoofdklasse 2014-2015 met KCC/Delta Logistiek

Trainer/coach S1
Arthur Carolus
Vorige clubs: HKV/Ons Eibernest
Hoogtepunten:
-2005 Nederlands kampioen veld HKV/Ons Eibernest C1
-2011 kampioen overgangsklasse veld HKV/Ons Eibernest 1
-2011 kruisfinale hoofdklasse zaal HKV/Ons Eibernest 1
-2012 kampioen hoofdklasse veld HKV/Ons Eibernest 1
-2012 kruisfinale hoofdklasse zaal HKV/Ons Eibernest 1
-2014 hoofdklassefinale zaal KCC/Delta Logistiek 1
-2014 kampioen hoofdklasse veld KCC/Delta Logistiek 1

Trainer/coach S2 Robin Diepenhorst
Hoogtepunten:
- diverse Nederlandse jeugd kampioenschappen
   
Fysieke trainer
Daan Veulings
Vorige clubs: OZC, Bolnes

Fysieke trainer
Raoull Hoogendijk

Teambegeleider S1
Nelis Vaane
Vorige clubs als speler: Charlois, Rozenburg
Vorige clubs als trainer: Weidevogels, Fides Pacta, Rozenburg, De Kapellen 2, KCC 2 

Teambegeleider S2
Jan van der Steen

Fysiotherapeut
Chantal Meijer
Eigenaresse Fysiotherapie Schenkel
Verzorger
Digna Taal
Assistent verzorger
Wim Sala
Hoogtepunten:
- Nederlands kampioen G-korfbal
 
 
Videoanalist
Mark van der Waaij
Videoanalist
Stephan Mosheuvel

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 8 september 2018 tegen Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties