Hieronder vind je de veldindeling voor alle KCC-teams.

Ereklasse B   Reserve ereklasse B
AWDTV 1 Amsterdam   Blauw Wit (A) 2 Amsterdam
Blauw Wit (A) 1 Amsterdam   DOS'46 2 Nijeveen
DVO/Accounter 1 Bennekom   DVO/Accounter 2 Bennekom
Fortuna/Delta Logistiek 1 Delft   Fortuna/Delta Logistiek 2 Delft
KCC 1 Capelle a/d IJssel   KCC 2 Capelle a/d IJssel
LDODK/AH Gorredijk 1 Gorredijk   LDODK/AH Gorredijk 2 Gorredijk
         
Reserve 1e klasse H Reserve 1e klasse G
Avanti (P) 3 Pijnacker   De Meervogels 2 Zoetermeer
KCC 3 Capelle a/d IJssel   Excelsior (D) 2 Delft
Maassluis 2 Maassluis   KCC 4 Capelle a/d IJssel
ODO 2 Maasland   Korbis 2 Waddinxveen
PKC/SWKGroep 4 Papendrecht   KVS/Maritiem 3 Scheveningen
RWA 2 Poortugaal   Sporting Trigon 2 Leiden
SDO (V) 2 Veldhoven   Swift (M) 2 Middelburg
Tempo 3 Alphen a/d Rijn   Tempo 2 Alphen a/d Rijn
         
Reserve 2e klasse M Reserve 4e klasse MQ
Albatros 2 Zwijndrecht   Ijsselvogels 4 Moordrecht
Ijsselvogels 2 Moordrecht   KCC 6 Capelle a/d IJssel
KCC 5 Capelle a/d IJssel   Kinderdijk 3 Alblasserdam
KCR 3 Ridderkerk   KOAG 4 Krimpen a/d IJssel
Nieuwerkerk 4 N'kerk a/d IJssel   Nikantes 3 Hoogvliet R'dam
Oranje Wit (D) 3 Dordrecht   Olympia (S) 3 Spijkenisse
Vitesse (Ba) 3 Barendrecht   PKC/SWKGroep 6 Papendrecht
Vr'schaar (B) 2 Bodegraven   Twist 3 Vlaardingen
         
Reserve 5e klasse B Reserve 5e klasse D
ACKC 4 Almkerk   ADO 4 s-Gravendeel
Albatros 7 Zwijndrecht   KCC 8 Capelle a/d IJssel
DVS'69 3 Hendrik Ido Amb.   Maassluis 4 Maassluis
Gemini 3 Gouda   Triade 2 Langerak
KCC 7 Capelle a/d IJssel   Vitesse (Ba) 5 Barendrecht
Keep Fit'70 3 Roosendaal   Voltreffers 3 Oosterhout Nb
Nieuwerkerk 7 N'kerk a/d IJssel   WION 5 Rotterdam
         
Reserve 6e klasse C Reserve 7e klasse B
Albatros 8 Zwijndrecht   GKV/Enomics 5 Gorinchem
Gemini 4 Gouda   KCC 10 Capelle a/d IJssel
Good Luck 4 Middelharnis   Korbatjo 4 Oud Beijerland
KCC 9 Capelle a/d IJssel   Korbis 4 Waddinxveen
Oranje Wit (D) 7 Dordrecht   OZ/De Hoekse 3 Mijnsheerenland
PKC/SWKGroep 8 Papendrecht   Scheldevogels 3 Bergen op Zoom
Terda 1 Breda   VIOS (W) 3 Willemstad Nb
         
A-junioren hoofdklasse A A-junioren 1e klasse G
AW/DTV A1 Amsterdam   Albatros A1 Zwijndrecht
Groen Geel A1 Wormer   IJsselvogels A1 Moordrecht
KCC A1 Capelle a/d IJssel   KCC A2 Capelle a/d IJssel
KVS/Maritiem A1 Scheveningen   Kinderdijk A1 Alblasserdam
KZ/Hiltex A1 Koog aan de Zaan   Nieuwerkerk A2 N'kerk a/d IJssel
Nieuwerkerk A1 N'kerk a/d IJssel   NIO A1 Rotterdam
PKC/SWKGroep A1 Papendrecht   Oranje Wit (D) A2 Dordrecht
TOP/Quoratio A1 Sassenheim   Vitesse (Ba) A2 Barendrecht
         
A-junioren klasse 3A A-junioren klasse 4D
Albatros A3 Zwijndrecht   KCC A4 Capelle a/d IJssel
KCC A3 Capelle a/d IJssel   KCR A4 Ridderkerk
Kinderdijk A2 Alblasserdam   Nieuwerkerk A3 N'kerk a/d IJssel
Maassluis A2 Maassluis   OZ/De Hoekse A1 Mijnsheerenland
OZC A1 Rotterdam   Twist A1 Vlaardingen
Scheldevogels A1 Bergen op Zoom   Vitesse (Ba) A4 Barendrecht
Thor A1 Rotterdam   WION A2 Rotterdam
         
B-aspiranten hoofdklasse C B_aspiranten 1e klasse L
DeetosSnel B1 Dordrecht   DeetosSnel B2 Dordrecht
KCC B1 Capelle a/d IJssel   Excelsior (D) B1 Delft
Nieuwerkerk B1 N'kerk a/d IJssel   KCC B2 Capelle a/d IJssel
Oranje Wit (D) B1 Dordrecht   Maassluis B1 Maassluis
PKC/SWKGroep B1 Papendrecht      
Sporting Delta B1 Dordrecht      
Valto B1 De Lier      
Vitesse (Ba) B1 Barendrecht      
         
B-aspiranten 3e klasse B B-aspiranten 4e klasse A
ADO (G) B1 s-Gravendeel   KCC B4 Capelle a/d IJssel
Conventus B1 Zwijndrecht   KCR B3 Ridderkerk
Juliana B1 Oud Gastel   Vr'schaar (B) B2 Bodegraven
KCC B3 Capelle a/d IJssel   ZKV (Zu) B1 Zuidland
Merwede B2 Sliedrecht      
Oranje Wit (D) B3 Dordrecht      
PKC/SWKGroep B3 Papendrecht      
         
B-aspiranten 4e klasse B C-aspiranten hoofdklasse D
DSO (K) B1 Klundert   DeetosSnel C1 Dordrecht
GKV/Enomics B3 Gorinchem   DSC C1 Eindhoven
KCC B5 Capelle a/d IJssel   KCC C1 Capelle a/d IJssel
Merwede B3 Sliedrecht   Oranje Wit (D) C1 Dordrecht
Nexus B1 Schiedam   PKC/SWKGroep C1 Papendrecht
Triade B1 Langerak   Sporting Delta C1 Dordrecht
      Tilburg C1 Tilburg
      Vitesse (Ba) C1 Barendrecht
         
C-aspiranten 2e klasse K C-aspiranten 4e klasse E
DES (D) C1 Delft   Good Luck C1 Middelharnis
KCC C2 Capelle a/d IJssel   KCC C3 Capelle a/d IJssel
KOAG C2 Krimpen a/d IJssel   Maassluis C4 Maassluis
NIO C1 Rotterdam   Nieuwerkerk C2 N'kerk a/d IJssel
      Olympia (S) C2 Spijkenisse
      VIOS (W) C1 Willemstad Nb
      ZKC (Zu) C1 Zuidland
         
D-pupillen hoofdklasse F D-pupillen 1e klasse A
Albatros D1 Zwijndrecht   Ijsselvogels D1 Moordrecht
KCC D1 Capelle a/d IJssel   KCC D2 Capelle a/d IJssel
KOAG D1 Capelle a/d IJssel   Korbis D1 Waddinxveen
Maassluis D1 Maassluis   Maassluis D2 Maassluis
Nieuwerkerk D1 N'kerk a/d IJssel   NIO D1 Rotterdam
Oranje Wit (D) D1 Dordrecht   Olympia (S) D1 Spijkenisse
Valto D1 De Lier   Vr'schaar (B) D1 Bodegraven
         
D-pupillen 2e klasse A D-pupillen 3e klasse A
Eureka D1 Rotterdam   KCC D4 Capelle a/d IJssel
Ijsselvogels D3 Moordrecht   Korbis D3 Waddinxveen
KCC D3 Capelle a/d IJssel   Nieuwerkerk D4 N'kerk a/d IJssel
KOAG D2 Krimpen a/d IJssel   Vr'schaar (B) D3 Bodegraven
Maassluis D3 Maassluis      
Nieuwerkerk D2 N'kerk a/d IJssel      
Vr'schaar (B) D2 Bodegraven      
         
E-pupillen 2e klasse A E-pupillen 3e klasse A
Ijsselvogels E3 Moordrecht   KCC E2 Capelle a/d IJssel
KCC E1 Capelle a/d IJssel   KOAG E3 Krimpen a/d IJssel
Nieuwerkerk E3 N'kerk a/d IJssel   Nexus E1 Schiedam
Ten Donck E1 Ridderkerk   Nieuwerkerk E7 N'kerk a/d IJssel
Vr'schaar (B) E1 Bodegraven      
WION E1 Rotterdam      
         
F-pupillen 1e klasse B F-pupillen 2e klasse B
KCC F1 Capelle a/d IJssel   Eureka F1 Rotterdam
KCR F1 Ridderkerk   KCC F2 Capelle a/d IJssel
Nieuwerkerk F1 N'kerk a/d IJssel   RWA F1 Poortugaal
Vitesse (Ba) F1 Barendrecht   Sperwers F1 Rotterdam
      Ten Donck F1 Ridderkerk
      WION F1 Rotterdam

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 27 oktober 2018 tegen Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties