"Wedstrijdprogramma KCC"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
9
za 18 janKCC S1Fiks 1
Zelf
20:00
Groot, S C de & Rombouts, M. Schenkel - Veld 1Jurytafel
9
za 18 janKCC S2Blauw-Wit (A) 3
Zelf
18:15
Schaap, J & Dikkeboom, SJ Schenkel - Veld 1Jurytafel
9
za 18 janKCC S3Pernix 2
Zelf
16:30
Watermulder, W.Schenkel - Veld 1Jurytafel
9
za 18 janTOP (A) 2KCC S4
Zelf
15:35
ZelfDe Blikken - Veld 1
9
za 18 janIJsselvogels 2KCC S5
16:00
17:30
ZelfZuidplas - Veld 1
9
za 18 janKCC S6Sporting Delta 4
20:20
21:20
bond of Annick vd Kooij (S1/S2)Schenkel - Veld 1Zelf
9
za 18 janKCR 8KCC S7
13:05
14:35
ZelfDe Wissel - Veld 1
9
za 18 janDeetosSnel 5KCC S8
15:25
16:55
ZelfDeetosSnel-hal - Hal 1
9
za 18 janKorbatjo 3KCC S9
17:40
19:10
ZelfDe Boogerd - Veld 1
9
za 18 janLDODK/Rinsma Modeplein A1KCC A1
Zelf
13:45
Stans, Kooij, VoetsKortezwaag - Veld 1
9
za 18 janKCC A2PKC/SWKGroep A3
Zelf
10:00
Hermans, C. Schenkel - Veld 1Steenhoven, Hekman
9
za 18 janONDO (G) A4KCC A3
15:45
17:15
Onderdijk, Soleymanpour, AlbersDe Hoekstee - Veld 1
9
za 18 janKCC B1PKC/SWKGroep B1
14:00
15:00
Steenvoorden, M Schenkel - Veld 1Jurytafel
9
za 18 janKCC C1Vitesse (Ba) C1
12:45
13:45
Ronde, R de Schenkel - Veld 1Bobbe, Kampen
9
za 18 janIJsselvogels C3KCC C2
11:00
12:00
Ee, Sluijs, HoeksemaZuidplas - Veld 1
9
za 18 janKCC D1Vitesse (Ba) D2
11:40
12:40
Stephan MosheuvelSchenkel - Veld 1Pretter, Visser
9
za 18 janKCC D2Gemini D1
10:30
11:30
Kirsten VoordendagSchenkel - Veld 1Cruz, Heerens
9
za 18 janKorbis E5KCC E2
13:15
14:15
Nell, StreeflandDe Dreef - Veld 1
9
za 18 janKCC E3IJsselvogels E4
08:30
09:00
Marco GeeneSchenkel - Veld 1Chin Joe Kie, Kriger
9
za 18 janKCC E4Reeuwijk E1
08:30
09:00
TEAM A3Schenkel - Veld 1Abate, Jong
9
za 18 janKVS/Maritiem F4 KCC F1
08:00
09:00
Gijsbertsen, BergDe Blinkerd - Veld 1
9
za 18 janWeidevogels F2 KCC F2
11:10
12:10
Breidenbach, OuwensSporthal Rijneveen - Veld 1

Korfbalcompetitie

KCC speelt thuis op zaterdag 1 februari 2020 tegen TOP (A) 1 om 20:00 uur in sporthal Schenkel.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties