"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
5
za 8 decTOP/SolarCompleet 1KCC/SO natural S1
Zelf
19:30
ZelfDe Korf
5
za 8 decTOP/SolarCompleet 2KCC/SO natural S2
Zelf
17:45
ZelfDe Korf
5
za 8 decBlauw-Wit (A) 4KCC/SO natural S3
Zelf
12:25
ZelfBlauw-Withal
5
za 8 decTempo 2KCC/SO natural S4
Zelf
17:30
ZelfLimeshallen
5
za 8 decNieuwerkerk 5KCC/SO natural S5
Zelf
15:00
ZelfDe Kleine Vink Hal
5
za 8 decAchilles (Hg) 7KCC/SO natural S7
14:50
16:20
ZelfSportcampus Zuiderpark
5
za 8 decSporting Delta 5KCC/SO natural S8
18:30
20:00
ZelfDeltahal
5
za 8 decVoltreffers 3KCC/SO natural S9
12:40
14:20
ZelfArkendonk
5
za 8 decKCC/SO natural A1Achilles (Hg) A1
Zelf
13:10
Ringma, M. / Vree, B. deSchenkelJurytafel
5
za 8 decAlbatros A1KCC/SO natural A2
Zelf
19:00
Dorsman, van Houdt, Kalkman, KroonDevelsteinhal
5
za 8 decWION A1KCC/SO natural A4
13:30
14:30
Hekman, van Vliet, vd Vlist, BoersWION-hal
5
za 8 decAvanti/Flexcom B1KCC/SO natural B1
13:25
14:55
vd Kooij, de Lange, Larooij, van SchaikDe Viergang
5
za 8 decKCC/SO natural B2GKV/Enomics B1
11:00
12:00
Buijs, M.SchenkelOuder Buckmann en van Ee
5
za 8 decALO B2KCC/SO natural B3
13:30
15:00
Albers, Soleymanpour, Ullersma, Uuldr.Ockenburgh
5
za 8 decKCC/SO natural C1Maassluis C1
10:00
11:00
Vernhout, E.P.J.SchenkelOuder v.d. Berg en Kranendonk
5
za 8 decKCC/SO natural D1Olympia (S) D2
13:40
14:40
Marjan BrandsSchenkelOuder Bobbe en den Boon
5
za 8 decKCC/SO natural D2Vriendenschaar (B) D2
14:40
15:40
Huub VerkuilSchenkelOuder Essen en de Gelder
5
za 8 decMaassluis E1KCC/SO natural E1
08:00
09:00
Pretter, SchipperOlympia
5
za 8 decKCC/SO natural E2OZC E3
09:15
10:00
Martijn de LangeSchenkelOuder van Bruchem
5
za 8 decKCC/SO natural E3DVS '69 E3
08:30
09:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder Alshehada
5
za 8 decKCC/SO natural F1ONDO (G) F1
09:15
10:00
Iris van RingelenstijnSchenkelOuder Nell
5
za 8 decKCC/SO natural F2Weidevogels F1
08:30
09:00
Jacqueline DijksmanSchenkelOuder Hoogakker

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 15 december 2018 tegen PKC/SWKGroep 1 om 20:00 uur in sporthal Schenkel.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties