"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
18
za 16 mrtFortuna/Delta Logistiek 1KCC/SO natural S1
Zelf
19:30
ZelfFortuna-hal
18
za 16 mrtFortuna/Delta Logistiek 2KCC/SO natural S2
Zelf
17:45
ZelfFortuna-hal
18
za 16 mrtKZ/Thermo4U 3KCC/SO natural S3
Zelf
16:45
ZelfTopsportcentrum De Koog
18
za 16 mrtTOP/SolarCompleet 4KCC/SO natural S4
Zelf
18:25
ZelfDe Korf
18
za 16 mrtKCC/SO natural S6Nexus 2
Zelf
12:00
S.B. KeizerSchenkelReserves KCC S6
18
za 16 mrtKCC/SO natural S9DeetosSnel 9
15:50
16:50
Marjan BrandsSchenkelReserves KCC S9
18
ma 11 mrtKCC/SO natural A1DeetosSnel A1
Zelf
20:15
Grutter, J. de & Smit, M. SchenkelJurytafel
18
za 16 mrtKCC/SO natural A1Groen Geel A1
Zelf
13:20
Slettenhaar, R & Schut, B.J. SchenkelJurytafel
18
za 16 mrtMaassluis A1KCC/SO natural A2
Zelf
16:55
Kalkman, Kroon, vd Palm, SchneiderOlympia
18
za 16 mrtKCR A2KCC/SO natural A3
Zelf
13:15
Jeekel, Ras, Thierbach, de WinterDe Wissel
18
za 16 mrtAchilles (Hg) A3KCC/SO natural A4
12:50
14:20
vd Vlist, Boers, Hekman, HuibregtsenSportcampus Zuiderpark
18
za 16 mrtTOP/SolarCompleet B1KCC/SO natural B1
10:40
12:25
vd Kooij, de Lange, Larooij, van SchaikDe Korf
18
za 16 mrtKCC/SO natural B2Nieuwerkerk B1
14:50
15:50
Menno Kasbergen (S6)SchenkelOuder Aarnoutse en Breestraat
18
za 16 mrtKCC/SO natural B3Achilles (Hg) B2
13:50
14:50
Marjan BrandsSchenkelOuder van Dieren en de Groot
18
za 16 mrtKCC/SO natural C1Fortuna/Delta Logistiek C1
09:00
10:00
Ronde, R de SchenkelOuder v.d. Berg en Jansen
18
za 16 mrtKCC/SO natural C2Meervogels/Fisica C3
10:00
11:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder van Briemen en Cheung
18
za 16 mrtODO D2KCC/SO natural D1
10:30
12:00
Bobbe, Lokko, Busscher, van EijsdenDe Hofstede
18
za 16 mrtNieuwerkerk D3KCC/SO natural D2
13:00
14:00
vd Sluijs, Soleymanp, int Veld, van VelzDe Kleine Vink Hal
18
za 16 mrtIJsselvogels E1KCC/SO natural E1
10:00
11:00
Niesing, vd VeldeZuidplas
18
za 16 mrtKCC/SO natural E3't Capproen E2
08:30
09:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder Alshehada
18
za 16 mrtKCC/SO natural F2Excelsior (D) F2
08:30
09:00
Adrienne van OffwegenSchenkelOuder Pels

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 23 maart 2019 tegen DOS '46 1 om 20:00 uur in sporthal Schenkel.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties