"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
14
za 17 febKZ/Hiltex 1KCC/SO natural S1
Zelf
20:00
ZelfTopsportcentrum De Koog
14
za 17 febKZ/Hiltex 2KCC/SO natural S2
Zelf
18:15
ZelfTopsportcentrum De Koog
14
za 17 febRWA 2KCC/SO natural S3
Zelf
14:05
ZelfRhoon
14
za 17 febKCC/SO natural S4OVVO/De Kroon 2
Zelf
12:10
Peters, R SchenkelJurytafel
14
za 17 febAvanti (P) 4KCC/SO natural S5
17:00
18:30
Esmee, Wouter, GerbertDe Viergang
14
za 17 febFortis 4KCC/SO natural S6
Zelf
16:10
ZelfDe Belt
14
za 17 febNIO 3KCC/SO natural S7
12:55
14:25
ZelfWilgenring
14
za 17 febKCC/SO natural S9KCR 8
18:40
19:40
Ewout BuckmannSchenkelReserves S9
14
za 17 febPKC/SWKGroep A2KCC/SO natural A1
Zelf
10:20
Brands, van Dieren, de DoesPKC-hal
14
za 17 febKCC/SO natural A2Fortis A1
Zelf
17:20
Steenvoorden, MSchenkelOuder Kroon en Maquelin
14
za 17 febKCC/SO natural A3Twist A1
Zelf
16:10
bond of Jelle Wien (S4)SchenkelOuder Heijkoop en Hummelman
14
za 17 febKCC/SO natural A4GKV (H) A1
17:30
18:30
Huub VerkuilSchenkelOuder Voets en Schreuder
14
za 17 febZKV (Zu) A1KCC/SO natural A5
10:30
12:00
v.d. Graaf, Hekman, v.d. SluijsDrenkwaard
14
za 17 febKCC/SO natural B1Avanti (P) B1
13:50
14:50
Klijn, HSchenkelJurytafel
14
za 17 febMerwede/Multiplaat B1KCC/SO natural B2
08:30
10:00
v.d. Palm, Schellekens, v.d. SteenhovenDe Stoep
14
za 17 febVriendenschaar (H) C1KCC/SO natural C1
11:30
13:00
Larooij, Kranendonk, MiddelkoopAppelgaard
14
za 17 febKCC/SO natural C3Vriendenschaar (B) C2
12:40
13:40
Wietse Ras (A3)SchenkelOuder v.d. Berg en van Dieren
14
za 17 febKCC/SO natural D1Phoenix D1
09:00
10:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder Bobbe en den Boon
14
za 17 febKCC/SO natural D2Eureka D1
10:00
11:00
Marco GeeneSchenkelOuder Verdoold en Bloem
14
za 17 febFortuna/Delta Logistiek E2KCC/SO natural E1
09:00
10:00
Pretter, van EijsdenFortuna-hal
14
za 17 febKCC/SO natural E2De Meervogels E3
08:30
09:00
Aukje OsingaSchenkelOuder Hoogakker
14
za 17 febKCC/SO natural E3ONDO (G) E7
08:30
09:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder Schipper
14
za 17 febPhoenix F1KCC/SO natural F1
08:00
09:00
Ameling, NellOosterpoort
14
za 17 febOlympia (S) F1KCC/SO natural F2
08:00
09:00
Slingerland, KnolOlympia
14
za 17 febNieuwerkerk F7KCC/SO natural F3
08:15
09:00
Gijsbertsen, MartinaDe Kleine Vink Hal

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op dinsdag 20 februari 2018 tegen PKC/SWKGroep 1 (BEKER) om 20:30 uur in sporthal De Dreef.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties