"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterSporthalZaalwacht
10
za 19 janDOS '46 1KCC/SO natural S1
Zelf
20:00
ZelfDe Eendracht
10
za 19 janDOS '46 2KCC/SO natural S2
Zelf
18:15
ZelfDe Eendracht
10
za 19 janMid-Fryslan/Jansma Burdaard 2KCC/SO natural S3
Zelf
17:35
ZelfDe Twine
10
za 19 janValto 2KCC/SO natural S4
Zelf
16:25
ZelfVreeloo
10
za 19 janVentura Sport 2KCC/SO natural S5
Zelf
14:50
ZelfApollohal
10
za 19 janKCC/SO natural S6GKV/Enomics 4
Zelf
16:50
bond of Ewout BuckmannSchenkelKCC S7
10
za 19 janKCC/SO natural S7Meervogels/Fisica 5
14:40
15:40
TEAM A1SchenkelKCC S6
10
za 19 janHKC (Ha) 5KCC/SO natural S8
14:45
16:15
ZelfHet Dok
10
za 19 janDeetosSnel 9KCC/SO natural S9
14:35
16:05
ZelfDeetosSnel-hal
10
za 19 janKCC/SO natural A1TOP/SolarCompleet A1
Zelf
12:10
Berk, J & Dirks, WSchenkelJurytafel
10
za 19 janKorbis A1KCC/SO natural A2
Zelf
17:00
vd Kooij, vd Palm, Kroon, SmaalDe Dreef
10
za 19 janTwist A1KCC/SO natural A3
Zelf
14:15
vd Graaf, Heijkoop, Hummelman, JeekelWestwijk
10
za 19 janAvanti/Flexcom A4KCC/SO natural A4
18:20
19:50
Boers, Dijksman, Huibregtsen, vd KrogtDe Viergang
10
za 19 janDie Haghe B1KCC/SO natural B1
16:40
18:10
Stoop, Stuurstraat, Visser, VoetsSportcampus Zuiderpark
10
za 19 janKCC/SO natural B2OVVO/De Kroon B1
10:00
11:00
bond of Ivette VoordendagSchenkelOuder Buckmann en Middelkoop
10
do 17 janODO B2KCC/SO natural B3
18:15
19:30
de Groot, Huibregtsen, Onderdijk, PiekDe Hofstede
10
za 19 janKCC/SO natural B3Valto B3
09:00
10:00
Huub VerkuilSchenkelOuder Onderdijk en Piek
10
za 19 janKCC/SO natural C1Nieuwerkerk C1
13:40
14:40
Deurloo, J. SchenkelOuder de Lange en Mol
10
za 19 janKCC/SO natural C2Vriendenschaar (B) C2
12:40
13:40
Kirsten VoordendagSchenkelOuder van Briemen en Cheung
10
za 19 janONDO (G) D2KCC/SO natural D1
12:35
14:05
L vd Berg, S vd Berg, Bobbe, den BoonDe Hoekstee
10
za 19 janKCC/SO natural E2Gemini E2
08:30
09:00
Aukje OsingaSchenkelOuder Jansen
10
za 19 janKCC/SO natural E3IJsselvogels E6
08:30
09:00
Marco GeeneSchenkelOuder Gijsbertsen
10
za 19 janKCC/SO natural F2Nexus F1
08:30
09:00
Stephan MosheuvelSchenkelOuder Alshehada

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 26 januari 2019 tegen DVO/Accountor 1 om 20:00 uur in sporthal DVO-hal.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties