"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
9
za 31 mrtTelstar/de Register Makelaar 2KCC/SO natural S3
Zelf
14:00
ZelfZantingh, M.Sportpark Middelaar - 1K40
9
za 31 mrtDSC 3KCC/SO natural S4
Zelf
12:45
ZelfSportcomplex Eindhoven-Noord - 1K40
9
za 31 mrtVriendenschaar (H) 3KCC/SO natural S5
16:00
17:30
Timo, Thijn, EsmeeSportcomplex Sluisweg - 1aK60
9
za 31 mrtKCC/SO natural S6OZC 3
Zelf
13:00
Michiel van Beelen (S8)Sportpark Schenkel - 1aK60
9
za 31 mrtTrekvogels 1KCC/SO natural S7
09:45
10:45
ZelfIngang De Waghemakerestraat - 2aK60
9
za 31 mrtKCC/SO natural S8Nieuwerkerk 6
10:30
11:30
Jelle PostmaSportpark Schenkel - 1aK60
9
za 31 mrtONDO (G) A1KCC/SO natural A2
Zelf
11:45
Visser, de Vries, van HoudtJuliana Sportpark - 1aK60
9
za 31 mrtKCC/SO natural A3Maassluis A2
Zelf
14:30
Marjan BrandsSportpark Schenkel - 1aK60
9
za 31 mrtKinderdijk A3KCC/SO natural A4
11:30
13:00
de Winter, Dijksman, v.d. GraafSportpark Molenzicht - 2G (GRAS!)
9
za 31 mrtKCC/SO natural A5Maassluis A3
09:00
10:00
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 1aK60
9
za 31 mrtDeetosSnel B1KCC/SO natural B1
08:15
09:30
Visser, van der Waaij, StuurstraatSportterrein Vorrinklaan - 1aK40
9
za 31 mrtValto B1KCC/SO natural B2
09:45
11:15
in 't Veld, v.d. Velde, Voets, AarnoutseSportpark De Zwet - 1aK40
9
za 31 mrtMaassluis C1KCC/SO natural C1
08:30
10:00
de Lange, Larooij, MiddelkoopWipperspark - 1K40
9
za 31 mrtKCC/SO natural C2Fortuna/Delta Logistiek C2
13:00
14:00
Gemert, R. vanSportpark Schenkel - 2bK50
9
za 31 mrtReeuwijk C1KCC/SO natural C3
10:00
11:00
Tonckens, Uuldriks, Vooijs, v.d. BergSportpark De Groene Zoom - 2aK40
9
za 31 mrtMaassluis D1KCC/SO natural D1
08:30
10:00
Smaal, Bobbe, den BoonWipperspark - 3K40
9
za 31 mrtVriendenschaar (B) D2KCC/SO natural D2
08:30
09:30
Lolkema, Mohcine, vd Sluijs, vd StedeSportcomplex Groene Zoom - 1K40
9
za 31 mrtKCC/SO natural E1Korbis E3
09:45
10:30
Stephan MosheuvelSportpark Schenkel - 3aK60
9
za 31 mrtKCC/SO natural E2KOAG E2
10:45
11:30
Aukje OsingaSportpark Schenkel - 3aK60
9
za 31 mrtKCC/SO natural F1Nieuwerkerk F3
11:45
12:30
Aukje Osinga (S10)Sportpark Schenkel - 3aK60
9
za 31 mrtKCC/SO natural F2KOAG F1
10:45
11:30
Marco GeeneSportpark Schenkel - 3aK60
9
za 31 mrtKCC/SO natural F3IJsselvogels F3
09:45
10:30
Iris van RingelenstijnSportpark Schenkel - 3aK60

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 28 april 2018 tegen Blauw-Wit (A) 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties