"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
4
za 29 sepKCC/SO natural S1De Meeuwen 1
Zelf
15:30
Pellikaan, W G & Heuvel, J P van den Sportpark Schenkel - 1K40
4
za 29 sepKCC/SO natural S2Blauw-Wit (A) 2
Zelf
12:30
Peeters, P. & Beukel, M. v.dSportpark Schenkel - 1K40
4
za 29 sepKCC/SO natural S3BEP 2
Zelf
14:00
Maijenburg, A.S. Sportpark Schenkel - 1K40
4
za 29 sepKCC/SO natural S4Achilles (Hg) 2
Zelf
10:30
Schaap, J Sportpark Schenkel - 2aK40
4
za 29 sepKCC/SO natural S5Fortis 3
09:50
11:00
Gend, G van Sportpark Schenkel - 1K40
4
za 29 sepIJsselvogels 4KCC/SO natural S6
14:15
15:30
ZelfSportlaan Moordrecht - 1K40
4
za 29 sepNieuwerkerk 9KCC/SO natural S7
11:00
12:00
ZelfDe Kleine Vink Veld - 3K40
4
za 29 sepKCC/SO natural S8Sporting Delta 5
13:30
14:30
Wim Niesing (namens S5)Sportpark Schenkel - 2aK40
4
za 29 sepKCC/SO natural S9KCR 10
11:00
12:00
Michel WamsteekerSportpark Schenkel - 2aK40
4
wo 26 sepKCC/SO natural A1Vriendenschaar (B) A1 (BEKER)
Zelf
19:30
Godijn, H L Sportpark Schenkel - 1K40
4
za 29 sepHKV/Ons Eibernest A1KCC/SO natural A1
Zelf
12:30
Schol, Slappendel, BrandsSportcentrum HKV/Ons Eibernest - 1aK40
4
za 29 sepKCC/SO natural A2Fortis A1
Zelf
16:00
Goudriaan, S Sportpark Schenkel - 2aK40
4
za 29 sepKinderdijk A2KCC/SO natural A3
Zelf
12:30
de Winter, Dijksman, Euwema, vd GraafSportpark Molenzicht - 1aK40
4
za 29 sepKOAG A2KCC/SO natural A4
11:00
12:00
Langh., v Ringelenst., v Vliet, vd VlistGroene Wetering - 3aK40
4
di 25 sepMovado B1 (BEKER)KCC/SO natural B1
Zelf
19:30
Sportcomplex Patersweg - 1bK40
4
za 29 sepKCC/SO natural B1ONDO (G) B1
10:00
11:00
Mulder, C. Sportpark Schenkel - 3aK40
4
za 29 sepKCC/SO natural B2ADO B1
13:15
14:15
Jelle Wien (S4)Sportpark Schenkel - 3aK40
4
za 29 sepKCC/SO natural B3Olympia (S) B2
14:30
15:30
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 3aK40
4
za 29 sepKCC/SO natural C1Nieuwerkerk C1
12:15
13:15
bondSportpark Schenkel - 3aK40
4
wo 26 sepIJsselvogels C3KCC/SO natural C2
17:30
18:30
van Briemen, Cheung, LolkemaSportlaan Moordrecht - 1K40
4
za 29 sepKCC/SO natural C2IJsselvogels C3
11:15
12:15
Ivette VoordendagSportpark Schenkel - 3aK40
4
za 29 sep't Capproen D1KCC/SO natural D2
08:45
10:00
Lolkema, Mohcine, vd Sluijs, Soleymanp.Sportterrein M.L.Kinglaan - 2G
4
za 29 sepKCC/SO natural E1Korbis E2
11:15
12:00
Ewout BuckmannSportpark Schenkel - 4K24
4
za 29 sepIJsselvogels E2KCC/SO natural E2
08:30
09:30
Jansen, KnolSportlaan Moordrecht - 3K24
4
za 29 sepVriendenschaar (B) F1KCC/SO natural F1
08:30
09:30
Pretter, SlingerlandSportcomplex Groene Zoom - 3K40
4
za 29 sepNieuwerkerk F2KCC/SO natural F2
08:15
09:00
AlshehadaDe Kleine Vink Veld - 2bK24

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt thuis op zaterdag 15 december 2018 tegen PKC/SWKGroep 1 om 20:00 uur in sporthal Schenkel.

KangoeroeKlup Logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties