"Wedstrijdprogramma KCC/CK Kozijnen"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen S1KZ/Thermo4U 1
Zelf
17:00
Herikhuisen, J & Vries, J.C. Sportpark Schenkel - 1K40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen S2KZ/Thermo4U 2
Zelf
15:30
Klijn, H & Rijkaart van Cappellen, S.Sportpark Schenkel - 1K40
3
za 19 sepSDO/BlijWerkt 2KCC/CK Kozijnen S3
Zelf
14:00
ZelfSportpark Mijzijde - 1K40
3
za 19 sepAchilles (Hg) 3KCC/CK Kozijnen S4
Zelf
13:20
ZelfPomonaplein - 1K40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen S5RWA 4
Zelf
13:45
Christiaans, P B M B Sportpark Schenkel - 1K40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen S6Dijkvogels 3
Zelf
11:45
bond of Michel WamsteekerSportpark Schenkel - 1K40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen S7NIO 5
09:30
10:30
Quinten van Dieren (S1/S2)Sportpark Schenkel - 2aK40
3
za 19 sepWION 5KCC/CK Kozijnen S8
13:15
14:45
ZelfSportcomplex Max Planckplaats - 1cK40
3
za 19 sepThor (H) 2KCC/CK Kozijnen S9
12:30
14:00
ZelfSportpark Bijleveld - 1K40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen A1PKC/Vertom A1
Zelf
16:30
Zwart, R. & Pluister, C. Sportpark Schenkel - 2aK40
3
za 19 sepTOP (A) A1KCC/CK Kozijnen A2
Zelf
13:00
Middelkoop, v Herwaarden, vd Graaf, v EeSportcomplex Van Cittersweg - 1K40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen A3Olympia (S) A2
11:45
12:45
Joost van Lier (+beg)Sportpark Schenkel - 2aK40
3
za 19 sepFortis B1KCC/CK Kozijnen B1
09:15
11:45
vd Berg, Breestraat, van KampenSportcomplex Diezestraat - 1K40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen B2IJsselvogels B3
14:15
15:15
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 3aK40
3
za 19 sepRWA C1KCC/CK Kozijnen C1
11:15
12:45
Bobbe, den Boon, BusscherSportcomplex Landweg - 2aK40
3
za 19 sepVitesse (Ba) C3KCC/CK Kozijnen C2
10:45
11:45
Heerens, Hoeksema, LolkemaSportpark De Bongerd - 3aK40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen D1Gemini D1
11:30
12:30
Timo van Dieren (S1/S2)Sportpark Schenkel - 3aK40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen D2Avanti/Post Makelaardij D2
09:15
10:15
Jelle Wien (S4)Sportpark Schenkel - 3aK40
3
za 19 sepKorbis E2KCC/CK Kozijnen E1
09:30
10:30
Nell, PastoorSportpark Sniep - 1aK40
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen E2VEO E3
08:30
09:15
Martijn vd Graaf (A2)Sportpark Schenkel - 5K24
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen E3RWA E3
09:45
10:30
Serry Kemner (S9)Sportpark Schenkel - 5K24
3
za 19 sepKCC/CK Kozijnen E4Korbis E5
11:00
11:45
Martijn de Lange (S8)Sportpark Schenkel - 5K24
3
za 19 sepKVS/Maritiem F2KCC/CK Kozijnen F1
10:15
11:15
Niesing, SwanbornCas van Dijkpark - 4K24
3
za 19 sepMaassluis F1KCC/CK Kozijnen F2
08:00
09:00
Looij, vd MeugheuvelWipperspark - 2a1K40

Korfbalcompetitie

KCC/CK Kozijnen speelt thuis op zaterdag 19 september 2020 tegen KZ/Thermo4U 1 om 17:00 uur.

banner FSF (Aangepast)

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Instagram

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties