"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
18
za 2 junAW/DTV 1KCC/SO natural S1
Zelf
18:00
ZelfSportpark De Drieburg - 1K40
18
za 2 junAW/DTV 2KCC/SO natural S2
Zelf
16:30
ZelfSportpark De Drieburg - 1K40
18
za 2 junKCC/SO natural S3Tweemaal Zes 2
Zelf
13:00
Huisman, P. Sportpark Schenkel - 1aK60
18
za 2 junKCC/SO natural S4Avanti/Flexcom 2
Zelf
11:30
Bruggen, J. van Sportpark Schenkel - 1aK60
18
za 2 junKCC/SO natural S5KOAG 4
13:15
14:30
R. van DijkSportpark Schenkel - 1aK60
18
za 2 junTwist 5KCC/SO natural S6
Zelf
11:00
ZelfSportcomplex Claudius Civilislaan - 1aK60
18
za 2 junKCR 8KCC/SO natural S7
11:30
13:00
ZelfSportpark Sportlaan - 3K40
18
za 2 junKCC/SO natural S8NIO 3
14:30
15:30
Menno Kasbergen (S6)Sportpark Schenkel - 2aK60
18
ma 28 meiKCC/SO natural S9Voltreffers 3
19:00
20:00
TEAM S5Sportpark Schenkel - 2aK60
18
za 2 junNieuwerkerk 9KCC/SO natural S9
13:00
14:00
ZelfDe Kleine Vink Veld - 3K40
18
za 2 junKCC/SO natural S10ZKV (Zu) 2
12:30
13:30
Lody Slingerland (namens S4)Sportpark Schenkel - 2aK60
18
di 29 meiKCC/SO natural A1Vriendenschaar (H) A1 (BEKER)
Zelf
20:30
Alphen, F.A. van & Kolmus, T. Gem. sportpark - 1K40
18
za 2 junFortuna/Delta Logistiek A1KCC/SO natural A1
Zelf
13:45
van Dieren, de Does, van Driel, EdensSportpark Kruithuisweg-Oost - 1K40
18
za 2 junAvanti/Flexcom A2KCC/SO natural A3
Zelf
10:30
Ras, Stans, Buijs, HaasSportpark De Groene Wijdte - 1K40
18
za 2 junPKC/SWKGroep A4KCC/SO natural A4
15:30
17:00
Vlug, Hekman, v.d. VlistSportpark Oostpolder - 3K40
18
za 2 junKCC/SO natural A5Triade A1
13:00
14:00
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 3aK60
18
di 29 meiSporting Delta B1 (BEKER)KCC/SO natural B1
Zelf
19:15
Gem. sportpark - 1K40
18
za 2 junKCC/SO natural B1DSC B1
09:15
10:15
Deursen, P van Sportpark Schenkel - 2bK50
18
za 2 junWeidevogels B1KCC/SO natural B2
10:30
12:00
Palm,Steenhoven,Veld,VeldeSportcomplex Merenveld - 2aK40
18
za 2 junKCC/SO natural C1Kinderdijk C1
10:30
11:30
Maijenburg, A.SSportpark Schenkel - 2bK50
18
za 2 junKCC/SO natural C2HKC (Ha) C1
11:30
12:30
Gerbert Schippers (S5)Sportpark Schenkel - 2bK50
18
za 2 junEureka C1KCC/SO natural C3
10:00
11:00
v Eijsden,Soleymanpour,Tonckens,UuldriksSportveld Koninginneweg - 1G (GRAS!)
18
za 2 junKCC/SO natural D1RWA D1
12:00
13:00
Thom Brandse (S8)Sportpark Schenkel - 3cK40
18
za 2 junIJsselvogels D3KCC/SO natural D2
09:30
10:30
Cheung, van Ee, Hoeksema, v.d. StedeSportlaan Moordrecht - 1K40
18
za 2 junKCC/SO natural E1Nieuwerkerk E2
11:15
12:00
Iris van RingelenstijnSportpark Schenkel - 3aK60
18
za 2 junKCC/SO natural E2IJsselvogels E2
10:15
11:00
Marco GeeneSportpark Schenkel - 3aK60
18
za 2 junKCC/SO natural E3Gemini E2
09:15
10:00
Adrienne van OfwegenSportpark Schenkel - 3aK60
18
za 2 junKCC/SO natural F1Twist F1
11:15
12:00
Jacqueline Dijksman (A4)Sportpark Schenkel - 3aK60
18
za 2 junKCC/SO natural F2IJsselvogels F2
10:15
11:00
Iris van RingelenstijnSportpark Schenkel - 3aK60

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/SO natural 1 nog onbekend.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties