"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
13
za 25 meiKCC/SO natural S1Wageningen 1
Zelf
16:00
Vreeswijk, G.C. van & Keijman, J.Sportpark Schenkel - 1K40
13
za 25 meiBlauw-Wit (A) 2KCC/SO natural S2
Zelf
13:30
ZelfSportpark Joos Banckersweg - 1aK40
13
za 25 meiKCC/SO natural S3TOP/SolarCompleet 4
Zelf
11:50
Korteland, J.G.Sportpark Schenkel - 1K40
13
za 25 meiKCC/SO natural S4TOP/SolarCompleet 3
Zelf
10:30
Hoffman, H.Sportpark Schenkel - 1K40
13
za 25 meiKCC/SO natural S5DSO (K) 2
Zelf
13:10
Ernst de Bruin (S4)Sportpark Schenkel - 1K40
13
za 25 meiNexus 2KCC/SO natural S6
Zelf
14:00
ZelfSportpark Thurlede - 1aK40
13
wo 22 meiKCC/SO natural S8Nikantes 2
19:30
20:30
Guido Aarnoutse (S7)Sportpark Schenkel - 2aK40
13
za 25 meiNieuwerkerk 8KCC/SO natural S9
12:00
13:00
ZelfDe Kleine Vink Veld - 3K40
13
za 25 meiDeetosSnel A1KCC/SO natural A1
Zelf
11:00
Slappendel, van Driel, vd KooijSportterrein Vorrinklaan - 1aK40
13
za 25 meiKCC/SO natural A2TOP (A) A1
Zelf
14:30
Baljeu, J.P.Sportpark Schenkel - 1K40
13
di 21 meiMovado A2KCC/SO natural A4
17:30
19:00
vdSluijs, Dijksman, Huibregtsen, vdKrogtSportcomplex Patersweg - 1aK60
13
za 25 meiKCC/SO natural A4Oranje Zwart/De Hoekse A1
13:30
14:30
Raoul Lavue (S3)Sportpark Schenkel - 2aK40
13
do 23 meiFortuna/Delta Logistiek B1KCC/SO natural B1
18:00
19:30
Schneider, Vd Waaij, Stuurstraat, VisserSportpark Kruithuisweg-Oost - 3aK40
13
za 25 meiKCC/SO natural B1PKC/SWKGroep B1
09:00
10:00
Steendam, L.Sportpark Schenkel - 2aK40
13
za 25 meiTjoba B1KCC/SO natural B2
09:00
11:00
Buckmann, Middelkoop, Spiering, RoossienSportpark - 1bK40
13
za 25 meiKCC/SO natural B3IJsselvogels B2
12:15
13:15
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 2aK40
13
za 25 meiKCC/SO natural C1ONDO (G) C1
11:15
12:15
Horst, J.TH van derSportpark Schenkel - 2aK40
13
za 25 meiNieuwerkerk D5KCC/SO natural D1
08:15
09:00
vd Berg, Busscher, Hoeksema, vd KleinDe Kleine Vink Veld - 1K40
13
za 25 meiKOAG D2KCC/SO natural D2
10:40
11:40
van Ee, van Essen, LolkemaGroene Wetering - 3aK40
13
za 25 meiKCC/SO natural D3Reeuwijk D1
13:30
14:30
Marco GeeneSportpark Schenkel - 3aK40
13
za 25 meiKCC/SO natural E1IJsselvogels E1
12:15
13:00
Stephan MosheuvelSportpark Schenkel - 5K24
13
za 25 meiKCC/SO natural E2Maassluis E6
12:15
13:00
Team S1/S2Sportpark Schenkel - 4K24
13
za 25 meiKOAG E3KCC/SO natural E3
09:00
10:00
Chin Joe Kie, vd GiesenGroene Wetering - 2b1K24
13
za 25 meiNieuwerkerk F2KCC/SO natural F1
08:15
09:00
Pretter, SlingerlandDe Kleine Vink Veld - 2aK40
13
za 25 meiNieuwerkerk F7KCC/SO natural F2
08:15
09:00
Wever, WolfertDe Kleine Vink Veld - 2bK24
13
za 25 meiKCC/SO natural F3DES (D) F1
12:15
13:00
Jacqueline DijksmanSportpark Schenkel - 6K24

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

Eerstvolgende wedstrijd KCC/SO natural 1 nog onbekend.

KangoeroeKlup Logo

Korfbal Kids logo

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties