"Wedstrijdprogramma KCC/SO natural"

Ronde:
Klik op de accommodatie voor de routebeschrijving

RDatumThuisUitVerz.Aanv.Vervoer/ScheidsrechterAccommodatie
12
za 21 aprKCC/SO natural S1Fortuna/Delta Logistiek 1
Zelf
16:00
Gerritsen, D & Korndrffer, T Sportpark Schenkel - 1aK60
12
za 21 aprKCC/SO natural S2Fortuna/Delta Logistiek 2
Zelf
14:30
Boer, M. de / Hoppel, S.Sportpark Schenkel - 1aK60
12
za 21 aprKCC/SO natural S3Oranje Wit (D) 2
Zelf
13:00
Sparreboom, M.Sportpark Schenkel - 1aK60
12
za 21 aprKCC/SO natural S4ZKV (Za) 2
Zelf
11:30
Lonkhuyzen, W. vanSportpark Schenkel - 1aK60
12
za 21 aprKCC/SO natural S5Rust Roest 5
14:45
16:00
Bond of Wim Niesing (S4)Sportpark Schenkel - 3aK60
12
za 21 aprValto 5KCC/SO natural S6
Zelf
17:00
ZelfSportpark De Zwet - 1aK40
12
za 21 aprKCC/SO natural S7Nieuwerkerk 7
13:30
14:30
Ewout BuckmannSportpark Schenkel - 3aK60
12
do 19 aprVoltreffers 3KCC/SO natural S9
18:30
20:00
ZelfSportcomplex Paterserf - 1G (GRAS!)
12
za 21 aprKCC/SO natural S10KCR 9
15:00
16:00
Wietse Ras (namens A1)Sportpark Schenkel - 2aK60
12
za 21 aprDeetosSnel A1KCC/SO natural A1
Zelf
10:35
van Dieren, van Driel, Edens, GolzSportterrein Vorrinklaan - 1aK40
12
za 21 aprKCC/SO natural A2Vitesse (Ba) A2
Zelf
14:30
Nog niet bekendSportpark Schenkel - 2aK60
12
za 21 aprDijkvogels A1KCC/SO natural A3
Zelf
12:30
Stans, Sturm, Haas, HeijkoopSportveld Dijkvogels Maasdijk - 1K40
12
za 21 aprThor (R) A1KCC/SO natural A4
09:30
11:00
Schreuder, Singh, ThierbachSportveld Ellemare - 1G (GRAS!)
12
za 21 aprDordrecht A1KCC/SO natural A5
12:00
13:30
Euwema, Huibregtsen, v.d. KrogtSportcomplex Amstelwijck - 1K40
12
za 21 aprKCC/SO natural B1Oranje Wit (D) B1
11:00
12:00
Ruijsch, G.J.Sportpark Schenkel - 2bK50
12
za 21 aprKCC/SO natural B2KOAG B2
12:15
13:15
Bond of Stephan MosheuvelSportpark Schenkel - 2bK50
12
za 21 aprKCC/SO natural C1ONDO (G) C1
10:00
11:00
Vette, T.H. deSportpark Schenkel - 2bK50
12
za 21 aprADO C1KCC/SO natural C2
09:30
11:00
Ras, Ullersma, de VriesSportcomplex Trekdam - 1K40
12
za 21 aprKCC/SO natural C3Ten Donck C1
09:00
10:00
Huub VerkuilSportpark Schenkel - 2bK50
12
za 21 aprKCC/SO natural D1KOAG D1
09:15
10:15
Bond of Stephan MosheuvelSportpark Schenkel - 3cK40
12
za 21 aprKCC/SO natural D2KOAG D2
10:15
11:15
Marco GeeneSportpark Schenkel - 3cK40
12
za 21 aprKCC/SO natural E1Vriendenschaar (B) E2
11:30
12:15
Adrienne OfwegenSportpark Schenkel - 3aK60
12
za 21 aprNieuwerkerk E3KCC/SO natural E2
09:15
10:00
Lolkema, Kleine, BusscherDe Kleine Vink Veld - 2bK24
12
za 21 aprNieuwerkerk E4KCC/SO natural E3
09:15
10:00
Schipper, vd VeldeDe Kleine Vink Veld - 2cK24
12
za 21 aprKCC/SO natural F1WION F1
12:30
13:15
Marjan BrandsSportpark Schenkel - 3aK60
12
za 21 aprKCC/SO natural F2Korbis F3
11:30
12:15
Aukje Osinga (S10)Sportpark Schenkel - 3aK60
12
za 21 aprNieuwerkerk F5KCC/SO natural F3
08:15
09:00
Verduijn, GijsbertsenDe Kleine Vink Veld - 2cK24

Logo Korfbal League klein

Korfbalcompetitie

KCC/SO natural 1 speelt uit op zaterdag 28 april 2018 tegen Blauw-Wit (A) 1 om 15:30 uur.

KCCWebshopvierkant

Zoeken

Sponsorclub

Social media

Follow KCCkorfbal on Twitter

Livestream

Partners

algemeen

Advertenties